Avrupa Avrupa - UEFA Champions League, Group A
  • 22:00
    Ajax Ajax
    -
    22:00
    Napoli Napoli
  • 22:00
    Liverpool Liverpool
    -
    22:00
    Rangers Rangers
Avrupa Avrupa - UEFA Champions League, Group B
  • 22:00
    Club Brugge Club Brugge
    -
    22:00
    Atl. Madrid Atl. Madrid
  • 22:00
    Porto Porto
    -
    22:00
    Leverkusen Leverkusen
Avrupa Avrupa - UEFA Champions League, Group C
  • 19:45
    24'
    Bayern M. Bayern M.
    3 - 0
    3 - 0
    Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
  • 22:00
    Inter Inter
    -
    22:00
    Barcelona Barcelona
Avrupa Avrupa - UEFA Champions League, Group D
  • 19:45
    3'
    Marseille Marseille
    0 - 1
    0 - 1
    Sporting Sporting
  • 22:00
    E. Frankfurt E. Frankfurt
    -
    22:00
    Tottenham Tottenham
Avrupa Avrupa - UEFA Youth League, Group A
  • 15:00
    MS
    Liverpool Liverpool
    4 - 1
    4 - 1
    Rangers Rangers
    İY 2 - 0
  • 16:00
    MS
    Ajax Ajax
    5 - 1
    5 - 1
    Napoli Napoli
    İY 3 - 1
Avrupa Avrupa - UEFA Youth League, Group B
  • 14:00
    MS
    Porto Porto
    3 - 1
    3 - 1
    Leverkusen Leverkusen
    İY 0 - 0
  • 17:00
    MS
    Club Brugge Club Brugge
    1 - 3
    1 - 3
    Atl. Madrid Atl. Madrid
    İY 0 - 1
Avrupa Avrupa - UEFA Youth League, Group C
  • 14:00
    MS
    Bayern M. Bayern M.
    1 - 2
    1 - 2
    Viktoria Plzen Viktoria Plzen
    İY 0 - 0
  • 17:00
    MS
    Inter Inter
    1 - 6
    1 - 6
    Barcelona Barcelona
    İY 0 - 3
Avrupa Avrupa - UEFA Youth League, Group D
  • 15:00
    MS
    Marseille Marseille
    0 - 6
    0 - 6
    Sporting Sporting
    İY 0 - 3
  • 15:00
    MS
    Eintracht Eintracht
    1 - 0
    1 - 0
    Tottenham Tottenham
    İY 1 - 0
Avrupa Avrupa - UEFA Youth League, Group H
  • 15:00
    MS
    Juventus Juventus
    3 - 1
    3 - 1
    Maccabi Haifa Maccabi Haifa
    İY 0 - 0
Avrupa Avrupa - UEFA Youth League, Knockout stage
  • 16:00
    MS
    Gabala Gabala
    1 - 2
    1 - 2
    HNK Hajduk U19 HNK Hajduk U19
    İY 0 - 0
  • 21:45
    Shamrock Rovers Shamrock Rovers
    -
    21:45
    AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19
İngiltere İngiltere - Championship
  • 21:45
    Bristol City Bristol City
    -
    21:45
    Coventry Coventry
  • 21:45
    Sheffield Utd Sheffield Utd
    -
    21:45
    QPR QPR
  • 21:45
    Sunderland Sunderland
    -
    21:45
    Blackpool Blackpool
  • 21:45
    Luton Luton
    -
    21:45
    Huddersfield Huddersfield
  • 22:00
    Reading Reading
    -
    22:00
    Norwich Norwich
  • 22:00
    Cardiff Cardiff
    -
    22:00
    Blackburn Blackburn
İngiltere İngiltere - League One
  • 21:45
    Ipswich Ipswich
    -
    21:45
    Cambridge Cambridge
  • 21:45
    Plymouth Plymouth
    -
    21:45
    Sheffield Wed Sheffield Wed
  • 21:45
    Cheltenham Cheltenham
    -
    21:45
    Bolton Bolton
  • 21:45
    Burton Burton
    -
    21:45
    Fleetwood Fleetwood
İngiltere İngiltere - League Two
  • 21:45
    Swindon Swindon
    -
    21:45
    Newport Newport
  • 21:45
    Hartlepool Hartlepool
    -
    21:45
    Doncaster Doncaster
  • 21:45
    Walsall Walsall
    -
    21:45
    Northampton Northampton
  • 21:45
    Stevenage Stevenage
    -
    21:45
    Sutton Sutton
İngiltere İngiltere - EFL Trophy, Northern Group A
  • 21:00
    Harrogate Harrogate
    -
    21:00
    Everton Everton
İngiltere İngiltere - EFL Trophy, Northern Group B
  • 21:00
    Tranmere Tranmere
    -
    21:00
    Leeds Leeds
İngiltere İngiltere - EFL Trophy, Northern Group F
  • 21:00
    Mansfield Mansfield
    -
    21:00
    Derby Derby
İngiltere İngiltere - EFL Trophy, Northern Group G
  • 21:30
    Barrow Barrow
    -
    21:30
    Man Utd Man Utd
İngiltere İngiltere - EFL Trophy, Northern Group H
  • 21:30
    Bradford Bradford
    -
    21:30
    Leicester Leicester
İngiltere İngiltere - EFL Trophy, Southern Group A
  • 21:00
    Gillingham Gillingham
    -
    21:00
    Brighton Brighton
  • 21:45
    Colchester Colchester
    -
    21:45
    Charlton Charlton
İngiltere İngiltere - EFL Trophy, Southern Group B
  • 21:45
    Portsmouth Portsmouth
    -
    21:45
    Aston Villa Aston Villa
İngiltere İngiltere - EFL Trophy, Southern Group C
  • 21:00
    MK Dons MK Dons
    -
    21:00
    West Ham West Ham
İngiltere İngiltere - EFL Trophy, Southern Group E
  • 21:00
    Bristol Rovers Bristol Rovers
    -
    21:00
    Crystal Palace Crystal Palace
İngiltere İngiltere - EFL Trophy, Southern Group F
  • 21:00
    Exeter Exeter
    -
    21:00
    Southampton Southampton
İngiltere İngiltere - EFL Trophy, Southern Group G
  • 21:45
    Oxford Utd Oxford Utd
    -
    21:45
    Chelsea Chelsea
İngiltere İngiltere - National League
  • 21:45
    Southend Utd Southend Utd
    -
    21:45
    Woking Woking
  • 21:45
    Solihull Moors Solihull Moors
    -
    21:45
    Wealdstone Wealdstone
  • 21:45
    Oldham Oldham
    -
    21:45
    Scunthorpe Scunthorpe
  • 21:45
    Gateshead Gateshead
    -
    21:45
    Altrincham Altrincham
  • 21:45
    Chesterfield Chesterfield
    -
    21:45
    Dag & Red Dag & Red
  • 21:45
    Boreham Boreham
    -
    21:45
    Bromley Bromley
  • 21:45
    Aldershot Aldershot
    -
    21:45
    Eastleigh Eastleigh
  • 21:45
    Notts County Notts County
    -
    21:45
    Wrexham Wrexham
  • 21:45
    Barnet Barnet
    -
    21:45
    Maidstone Maidstone
  • 21:45
    Torquay Torquay
    -
    21:45
    Maidenhead Maidenhead
  • 21:45
    Dorking Wanderers Dorking Wanderers
    -
    21:45
    Yeovil Yeovil
  • 21:45
    Halifax Halifax
    -
    21:45
    York York
Fransa Fransa - Ligue 2
  • 21:45
    Guingamp Guingamp
    -
    21:45
    Rodez Rodez
İtalya İtalya - Coppa Italia Serie C, Knockout stage
  • 15:30
    MS
    Juve Stabia Juve Stabia
    1 - 0
    1 - 0
    Cerignola Cerignola
    İY 0 - 0
  • 16:00
    MS
    Avellino Avellino
    1 - 0
    1 - 0
    Andria Andria
    İY 0 - 0
  • 16:00
    MS
    Turris Turris
    1 - 0
    1 - 0
    Gelbison Gelbison
    İY 0 - 0
  • 18:30
    82'
    Crotone Crotone
    2 - 2
    2 - 2
    Messina Messina
    İY 0 - 1
  • 18:30
    84'
    Taranto Taranto
    0 - 1
    0 - 1
    Monopoli Monopoli
    İY 0 - 1
  • 22:00
    Latina Latina
    -
    22:00
    Giugliano Giugliano
  • 22:00
    Francavilla Francavilla
    -
    22:00
    Potenza Potenza
  • 22:00
    Foggia Foggia
    -
    22:00
    Picerno Picerno
Arjantin Arjantin - Liga Profesional
  • 02:00
    MS
    Rosario Central Rosario Central
    1 - 1
    1 - 1
    Unión Unión
    İY 0 - 1
  • 20:00
    7'
    Aldosivi Aldosivi
    0 - 0
    0 - 0
    Barracas Barracas
  • 22:30
    Godoy Cruz Godoy Cruz
    -
    22:30
    San Lorenzo San Lorenzo
  • 22:30
    Newell's Newell's
    -
    22:30
    Arsenal Arsenal
Arjantin Arjantin - Primera B Nacional
  • 01:00
    MS
    Dep. Morón Dep. Morón
    1 - 0
    1 - 0
    Instituto Instituto
    İY 1 - 0
  • 01:05
    MS
    Club Atlético All Boys Club Atlético All Boys
    1 - 0
    1 - 0
    Santamarina Santamarina
    İY 1 - 0
  • 03:00
    MS
    Belgrano Belgrano
    3 - 0
    3 - 0
    Chacarita Jrs. Chacarita Jrs.
    İY 1 - 0
  • 21:00
    Flandria Flandria
    -
    21:00
    Tristán Suárez Tristán Suárez
Asya Asya - AFC Cup, Knockout stage
  • 18:00
    MS
    Al Seeb Al Seeb
    4 - 0
    4 - 0
    Al Riffa Al Riffa
    İY 0 - 0
Avusturya Avusturya - Regionalliga Centre
  • 20:00
    2'
    Klagenfurt Klagenfurt
    0 - 0
    0 - 0
    Union Gurten Union Gurten
Avusturya Avusturya - Regionalliga Tirol
  • 20:30
    SPG Mötz/Silz SPG Mötz/Silz
    -
    20:30
    Reichenau Reichenau
Brezilya Brezilya - Brasileiro Serie A
  • 01:00
    ERT
    São Paulo São Paulo
    -
    01:00
    Coritiba Coritiba
  • 02:00
    MS
    Botafogo Botafogo
    1 - 3
    1 - 3
    Palmeiras Palmeiras
    İY 1 - 2
Brezilya Brezilya - Brasileiro Serie B
  • 02:00
    MS
    Guarani Guarani
    1 - 0
    1 - 0
    Londrina Londrina
    İY 0 - 0
  • 02:00
    MS
    Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa
    2 - 1
    2 - 1
    Ponte Preta Ponte Preta
    İY 1 - 0
Ekvator Ekvator - LigaPro Primera A, Segunda Etapa
  • 03:00
    MS
    Técnico Técnico
    1 - 0
    1 - 0
    Cuenca Cuenca
    İY 0 - 0
Güney Afrika Güney Afrika - Premiership
  • 18:00
    MS
    Sekhukhune United Sekhukhune United
    2 - 0
    2 - 0
    Orlando Pirates Orlando Pirates
    İY 0 - 0
  • 20:30
    TS Galaxy TS Galaxy
    -
    20:30
    Marumo Gallants FC Marumo Gallants FC
  • 20:30
    Supersport United Supersport United
    -
    20:30
    Royal AM Royal AM
  • 20:30
    Stellenbosch Stellenbosch
    -
    20:30
    Maritzburg Utd Maritzburg Utd
  • 20:30
    Golden Arrows Golden Arrows
    -
    20:30
    Cape Town City Cape Town City
Kolombiya Kolombiya - Primera A, Clausura
  • 04:00
    MS
    Patriotas Patriotas
    3 - 1
    3 - 1
    Unión Magdalena Unión Magdalena
    İY 1 - 0
Malezya Malezya - Super League
  • 16:00
    MS
    Kedah Kedah
    1 - 3
    1 - 3
    JDT JDT
    İY 1 - 1
Paraguay Paraguay - Primera Division, Clausura
  • 01:00
    MS
    Guaraní Guaraní
    0 - 1
    0 - 1
    Resistencia Resistencia
    İY 0 - 1
Peru Peru - Primera Division, Clausura
  • 21:00
    Atlético Grau Atlético Grau
    -
    21:00
    FC Carlos Stein FC Carlos Stein
  • 21:00
    USMP USMP
    -
    21:00
    Cantolao Cantolao
  • 23:15
    Municipal Municipal
    -
    23:15
    UTC UTC
Tunus Tunus - Ligue 1, Group A
  • 17:00
    ERT
    Sfaxien Sfaxien
    -
    17:00
    S. Tunisien S. Tunisien
  • 17:00
    ERT
    Tataouine Tataouine
    -
    17:00
    Bizertin Bizertin
Tunus Tunus - Ligue 1, Group B
  • 17:00
    ERT
    Sidi Bouzid Sidi Bouzid
    -
    17:00
    Avenir Rejiche Avenir Rejiche
  • 17:00
    ERT
    AS Soliman AS Soliman
    -
    17:00
    Béja Béja
  • 17:00
    ERT
    Monastir Monastir
    -
    17:00
    Club Africain Club Africain
Çin Çin - Chinese Super League
  • 10:30
    MS
    Hebei Hebei
    0 - 5
    0 - 5
    Cangzhou Cangzhou
    İY 0 - 3
  • 14:30
    MS
    Shenhua Shenhua
    1 - 0
    1 - 0
    Henan Henan
    İY 0 - 0
  • 14:30
    MS
    Zhejiang Zhejiang
    2 - 1
    2 - 1
    Three Towns Three Towns
    İY 2 - 0
  • 14:30
    MS
    Dalian Dalian
    0 - 2
    0 - 2
    Tianjin Tianjin
    İY 0 - 1
  • 14:30
    MS
    GZ City GZ City
    1 - 1
    1 - 1
    Shenzhen Shenzhen
    İY 1 - 0
İskoçya İskoçya - Premiership
  • 21:45
    Ross County Ross County
    -
    21:45
    Motherwell Motherwell
İskoçya İskoçya - Championship
  • 21:45
    Queens Park Queens Park
    -
    21:45
    Greenock Morton Greenock Morton
  • 21:45
    Cove Rangers Cove Rangers
    -
    21:45
    Dundee Dundee
İskoçya İskoçya - League One
  • 21:45
    Montrose Montrose
    -
    21:45
    Airdrieonians Airdrieonians
İsveç İsveç - Superettan
  • 20:00
    5'
    Öster Öster
    0 - 0
    0 - 0
    Brommapojkarna Brommapojkarna
Şili Şili - Primera Division
  • 00:00
    MS
    U. de Chile U. de Chile
    2 - 3
    2 - 3
    Audax Audax
    İY 1 - 1
Şili Şili - Primera B
  • 02:30
    MS
    San Luis San Luis
    0 - 0
    0 - 0
    Iquique Iquique
    İY 0 - 0
  • 02:30
    MS
    U. de Concepción U. de Concepción
    1 - 0
    1 - 0
    Temuco Temuco
    İY 0 - 0
# Takım O G B M Av. Puan
1 M.Başakşehir 7 5 2 0 10 17
2 Adana Demir. 8 5 2 1 7 17
3 Konyaspor 8 5 2 1 7 17
4 Galatasaray 8 5 2 1 4 17
5 Trabzonspor 8 5 1 2 2 16
6 Beşiktaş 8 4 3 1 6 15
7 Fenerbahçe 7 4 2 1 14 14
8 Kayserispor 8 4 0 4 3 12
9 Kasımpaşa 8 4 0 4 -7 12
10 Gaziantep FK 8 3 2 3 2 11
11 Alanyaspor 8 2 3 3 -5 9
12 Giresunspor 7 2 2 3 -3 8
13 İstanbulspor 7 2 2 3 -5 8
14 Karagümrük 7 1 3 3 -3 6
15 Antalyaspor 7 2 0 5 -6 6
16 Ankaragücü 7 1 1 5 -6 4
17 Sivasspor 8 0 4 4 -7 4
18 Hatayspor 7 1 1 5 -7 4
19 Ümraniyespor 8 0 2 6 -6 2
# Takım O G B M Av. Puan
1 Arsenal 6 5 0 1 7 15
2 Man. City 6 4 2 0 14 14
3 Tottenham 6 4 2 0 7 14
4 Brighton 6 4 1 1 6 13
5 Chelsea 6 3 1 2 -1 10
6 Liverpool 6 2 3 1 9 9
7 Brentford 6 2 3 1 6 9
8 Man United 5 3 0 2 -1 9
9 Leeds Utd 6 2 2 2 0 8
10 Fulham 6 2 2 2 0 8
11 Newcastle Utd. 6 1 4 1 1 7
12 Southampton 6 2 1 3 -3 7
13 AFC Bournemouth 6 2 1 3 -13 7
14 Wolves 6 1 3 2 -1 6
15 Cry.Palace 6 1 3 2 -2 6
16 Everton 6 0 4 2 -2 4
17 Aston Villa 6 1 1 4 -5 4
18 West Ham 6 1 1 4 -5 4
19 Nott. Forest 6 1 1 4 -10 4
20 Leicester 5 0 1 4 -7 1
# Takım O G B M Av. Puan
1 Union Berlin 8 5 2 1 9 17
2 Freiburg 8 5 2 1 6 17
3 Bayern 8 4 3 1 17 15
4 BVB Dortmund 8 5 0 3 1 15
5 Hoffenheim 8 4 2 2 5 14
6 Frankfurt 8 4 2 2 3 14
7 Köln 8 3 4 1 4 13
8 Werder Bremen 8 3 3 2 5 12
9 M'gladbach 8 3 3 2 1 12
10 Augsburg 8 4 0 4 -4 12
11 RB Leipzig 8 3 2 3 1 11
12 Mainz 05 8 3 2 3 -4 11
13 VfL Wolfsburg 8 2 2 4 -6 8
14 Hertha Berlin 8 1 4 3 -2 7
15 Schalke 04 8 1 3 4 -7 6
16 Stuttgart 8 0 5 3 -4 5
17 Leverkusen 8 1 2 5 -7 5
18 Bochum 8 0 1 7 -18 1
# Takım O G B M Av. Puan
1 Barcelona 7 6 1 0 18 19
2 Real Madrid 7 6 1 0 11 19
3 Ath. Bilbao 7 5 1 1 12 16
4 R. Betis 7 5 0 2 5 15
5 Atl. Madrid 7 4 1 2 6 13
6 Osasuna 7 4 1 2 2 13
7 R. Sociedad 7 4 1 2 1 13
8 Villarreal 7 3 3 1 8 12
9 Valencia 7 3 1 3 5 10
10 R. Vallecano 7 3 1 3 0 10
11 Celta Vigo 7 3 1 3 -4 10
12 Mallorca 7 2 2 3 -2 8
13 Girona 7 2 1 4 -2 7
14 Getafe 7 2 1 4 -7 7
15 Valladolid 7 2 1 4 -7 7
16 Espanyol 7 1 2 4 -5 5
17 Sevilla 7 1 2 4 -6 5
18 Almeria 7 1 1 5 -7 4
19 Cadiz 7 1 1 5 -13 4
20 Elche 7 0 1 6 -15 1
# Takım O G B M Av. Puan
1 Napoli 8 6 2 0 12 20
2 Atalanta 8 6 2 0 9 20
3 Udinese 8 6 1 1 9 19
4 Lazio 8 5 2 1 12 17
5 Milan 8 5 2 1 7 17
6 Roma 8 5 1 2 2 16
7 Juventus 8 3 4 1 7 13
8 Sassuolo 8 3 3 2 2 12
9 Inter 8 4 0 4 1 12
10 Torino 8 3 1 4 -3 10
11 Fiorentina 8 2 3 3 0 9
12 Spezia 8 2 2 4 -8 8
13 Lecce 8 1 4 3 -2 7
14 Salernitana 8 1 4 3 -3 7
15 Empoli 8 1 4 3 -3 7
16 Monza 8 2 1 5 -7 7
17 Bologna 8 1 3 4 -6 6
18 Verona 8 1 2 5 -8 5
19 Cremonese 8 0 3 5 -9 3
20 Sampdoria 8 0 2 6 -12 2
ÜYELERİN KUPONLARI

Dün MaçSonuçlarım üyeleri tarafından 0 kupon tutturuldu!

Bugün 0 Kupon paylaşıldı.

Kupon Gönder Giriş Yap