Türkiye Türkiye - 1. Lig
  • 13:30
    MS
    Manisa Manisa
    0 - 0
    0 - 0
    Ankara Keçiörengücü Ankara Keçiörengücü
    İY 0 - 0
  • 16:00
    78'
    Adanaspor Adanaspor
    2 - 1
    2 - 1
    Göztepe Göztepe
    İY 1 - 1
  • 19:00
    Altay Altay
    -
    19:00
    Boluspor Boluspor
Türkiye Türkiye - 2nd Lig, Beyaz Grup
  • 13:30
    MS
    Çorum FK Çorum FK
    2 - 1
    2 - 1
    Menemen Menemen
    İY 1 - 1
  • 14:00
    MS
    Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
    2 - 1
    2 - 1
    Arnavutköy Belediyesi Arnavutköy Belediyesi
    İY 0 - 1
  • 14:00
    MS
    Amed Amed
    1 - 2
    1 - 2
    24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
    İY 0 - 1
  • 14:00
    MS
    Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor
    2 - 0
    2 - 0
    Somaspor Somaspor
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Ankaraspor Ankaraspor
    3 - 1
    3 - 1
    Bayburt Bayburt
    İY 2 - 0
  • 14:00
    MS
    Erokspor Erokspor
    5 - 0
    5 - 0
    İnegölspor İnegölspor
    İY 2 - 0
  • 14:00
    MS
    Sivas Sivas
    0 - 0
    0 - 0
    Düzcespor Düzcespor
    İY 0 - 0
Türkiye Türkiye - 2nd Lig, Kirmizi Grup
  • 13:00
    MS
    Fethiyespor Fethiyespor
    1 - 0
    1 - 0
    Kırklarelispor Kırklarelispor
    İY 1 - 0
  • 14:00
    MS
    Kırşehir Kırşehir
    1 - 1
    1 - 1
    Karacabey Karacabey
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Uşak Spor Uşak Spor
    2 - 3
    2 - 3
    Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
    İY 1 - 0
  • 14:00
    MS
    Pazarspor Pazarspor
    1 - 1
    1 - 1
    1461 Trabzon FK 1461 Trabzon FK
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Balıkesirspor Balıkesirspor
    1 - 1
    1 - 1
    Adıyaman Adıyaman
    İY 0 - 0
Türkiye Türkiye - 3. Lig, Group 1
  • 14:00
    MS
    1954 Kelkit 1954 Kelkit
    1 - 1
    1 - 1
    Orduspor Orduspor
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Kalecik Kalecik
    1 - 1
    1 - 1
    Nevşehirspor Nevşehirspor
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Ağrı Spor Ağrı Spor
    2 - 0
    2 - 0
    Yeni Amasyaspor Yeni Amasyaspor
    İY 1 - 0
  • 14:00
    MS
    Eskişehirspor Eskişehirspor
    3 - 4
    3 - 4
    Belediye Kütahyaspor Belediye Kütahyaspor
    İY 2 - 3
  • 14:00
    MS
    Konyaspor Konyaspor
    1 - 1
    1 - 1
    Edirnespor Edirnespor
    İY 1 - 1
  • 14:00
    MS
    Karbel Karaköprü Karbel Karaköprü
    3 - 0
    3 - 0
    Elazığspor Elazığspor
    İY 0 - 0
Türkiye Türkiye - 3. Lig, Group 2
  • 14:00
    MS
    Kahramanmaraş Kahramanmaraş
    0 - 0
    0 - 0
    Ergene Velimeşe Ergene Velimeşe
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Orduspor 1967 Orduspor 1967
    3 - 0
    3 - 0
    Gümüşhanespor Gümüşhanespor
    İY 1 - 0
  • 14:00
    MS
    Kestel Spor Kestel Spor
    4 - 1
    4 - 1
    Eynesil Belediyespor Eynesil Belediyespor
    İY 2 - 0
  • 14:00
    MS
    Darıca GB Darıca GB
    0 - 0
    0 - 0
    Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kırıkkale Büyük Anadoluspor
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Ofspor Ofspor
    0 - 3
    0 - 3
    Karaman Karaman
    İY 0 - 1
  • 14:00
    MS
    Elazığ Karakoçan Elazığ Karakoçan
    1 - 1
    1 - 1
    Ayvalıkgücü Ayvalıkgücü
    İY 1 - 0
  • 14:00
    MS
    Iğdır FK Iğdır FK
    2 - 0
    2 - 0
    Bayrampaşa Bayrampaşa
    İY 0 - 0
Türkiye Türkiye - 3. Lig, Group 3
  • 13:00
    MS
    Siirt YSE Siirt YSE
    1 - 1
    1 - 1
    Beyoğlu Yeni Çarşı Beyoğlu Yeni Çarşı
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Büyükçekmece Tepecik Büyükçekmece Tepecik
    1 - 0
    1 - 0
    Muş 1984 Muşspor Muş 1984 Muşspor
    İY 1 - 0
  • 14:00
    MS
    Bursa Yıldırımspor Bursa Yıldırımspor
    1 - 1
    1 - 1
    68 Aksaray 68 Aksaray
    İY 0 - 1
  • 14:00
    MS
    Erbaaspor Erbaaspor
    1 - 1
    1 - 1
    Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
    İY 0 - 1
  • 14:00
    MS
    Arguvan Belediye Spor Arguvan Belediye Spor
    1 - 1
    1 - 1
    Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Osmaniyespor Osmaniyespor
    0 - 0
    0 - 0
    Çankaya Çankaya
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Akhisarspor Akhisarspor
    0 - 1
    0 - 1
    Kepez Belediyesi Kepez Belediyesi
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Sapanca Gençlikspor Sapanca Gençlikspor
    4 - 1
    4 - 1
    Bergama FK Bergama FK
    İY 1 - 0
İngiltere İngiltere - League One
  • 15:30
    MS
    Wycombe Wycombe
    2 - 0
    2 - 0
    Portsmouth Portsmouth
    İY 1 - 0
İspanya İspanya - LaLiga 2
  • 16:00
    77'
    FC Andorra FC Andorra
    0 - 0
    0 - 0
    Cartagena Cartagena
    İY 0 - 0
  • 18:15
    Racing Racing
    -
    18:15
    Lugo Lugo
  • 20:30
    Eibar Eibar
    -
    20:30
    Huesca Huesca
  • 23:00
    Levante Levante
    -
    23:00
    Málaga Málaga
İtalya İtalya - Serie B
  • 14:30
    MS
    SPAL SPAL
    2 - 3
    2 - 3
    Modena Modena
    İY 0 - 1
  • 17:00
    36'
    Südtirol Südtirol
    1 - 0
    1 - 0
    Frosinone Frosinone
  • 17:00
    35'
    Genoa Genoa
    0 - 0
    0 - 0
    Cittadella Cittadella
  • 17:00
    35'
    Cosenza Cosenza
    0 - 0
    0 - 0
    Perugia Perugia
  • 17:00
    36'
    Brescia Brescia
    0 - 2
    0 - 2
    Reggina Reggina
  • 17:00
    35'
    Bari Bari
    0 - 0
    0 - 0
    Pisa Pisa
  • 17:00
    34'
    Ascoli Ascoli
    1 - 2
    1 - 2
    Como Como
  • 20:00
    Benevento Benevento
    -
    20:00
    Palermo Palermo
İtalya İtalya - Serie C, Girone A
  • 14:30
    MS
    Juventus NG Juventus NG
    1 - 0
    1 - 0
    SG City SG City
    İY 0 - 0
  • 16:30
    48'
    Aurora Pro Patria Aurora Pro Patria
    0 - 0
    0 - 0
    Lecco Lecco
    İY 0 - 0
  • 16:30
    47'
    Renate Renate
    0 - 1
    0 - 1
    Mantova Mantova
    İY 0 - 1
  • 16:30
    49'
    Pro Vercelli Pro Vercelli
    1 - 0
    1 - 0
    Pordenone Pordenone
    İY 1 - 0
  • 16:30
    İY
    Padova Padova
    1 - 0
    1 - 0
    Trento Trento
  • 16:30
    46'
    Triestina Triestina
    0 - 0
    0 - 0
    Feralpisalò Feralpisalò
    İY 0 - 0
  • 16:30
    46'
    Vicenza Vicenza
    1 - 0
    1 - 0
    Pergolettese Pergolettese
    İY 1 - 0
  • 16:30
    48'
    Pro Sesto Pro Sesto
    0 - 0
    0 - 0
    Piacenza Piacenza
    İY 0 - 0
  • 16:30
    51'
    Novara Novara
    2 - 0
    2 - 0
    Arzignano Arzignano
    İY 2 - 0
  • 16:30
    47'
    AlbinoLeffe AlbinoLeffe
    0 - 0
    0 - 0
    Virtus Verona Virtus Verona
    İY 0 - 0
İtalya İtalya - Serie C, Girone C
  • 16:30
    50'
    Gelbison Gelbison
    0 - 0
    0 - 0
    Latina Latina
    İY 0 - 0
  • 16:30
    İY
    Monterosi Monterosi
    0 - 0
    0 - 0
    Viterbese Viterbese
  • 16:30
    51'
    Catanzaro Catanzaro
    2 - 0
    2 - 0
    Francavilla Francavilla
    İY 2 - 0
  • 16:30
    52'
    Messina Messina
    0 - 1
    0 - 1
    Picerno Picerno
    İY 0 - 1
  • 19:30
    Andria Andria
    -
    19:30
    Juve Stabia Juve Stabia
  • 19:30
    Giugliano Giugliano
    -
    19:30
    Foggia Foggia
  • 19:30
    Turris Turris
    -
    19:30
    Avellino Avellino
  • 19:30
    Cerignola Cerignola
    -
    19:30
    Crotone Crotone
  • 19:30
    Monopoli Monopoli
    -
    19:30
    Potenza Potenza
Almanya Almanya - Bundesliga, Women
  • 15:00
    MS
    Meppen Meppen
    1 - 0
    1 - 0
    1. FC Köln 1. FC Köln
    İY 0 - 0
  • 15:00
    MS
    Leverkusen Leverkusen
    3 - 0
    3 - 0
    Potsdam Potsdam
    İY 1 - 0
  • 18:00
    SGS Essen SGS Essen
    -
    18:00
    Werder Werder
Almanya Almanya - Regionalliga North
  • 15:00
    MS
    Bremer SV Bremer SV
    4 - 0
    4 - 0
    Weiche Flensburg Weiche Flensburg
    İY 3 - 0
  • 16:00
    75'
    Kiel II Kiel II
    3 - 0
    3 - 0
    SV Atlas Delmenhorst SV Atlas Delmenhorst
    İY 1 - 0
  • 16:00
    75'
    Norderstedt Norderstedt
    2 - 1
    2 - 1
    Jeddeloh Jeddeloh
    İY 1 - 1
  • 16:00
    78'
    Phönix Lübeck Phönix Lübeck
    0 - 0
    0 - 0
    BW Lohne BW Lohne
    İY 0 - 0
  • 16:00
    ERT
    Hildesheim Hildesheim
    -
    16:00
    Teutonia 05 Teutonia 05
  • 17:00
    32'
    Drochtersen Drochtersen
    0 - 1
    0 - 1
    Werder II Werder II
Almanya Almanya - Regionalliga Northeast
  • 15:00
    MS
    RW Erfurt RW Erfurt
    2 - 2
    2 - 2
    Cottbus Cottbus
    İY 0 - 1
  • 15:00
    MS
    Greifswalder Greifswalder
    1 - 1
    1 - 1
    Luckenwalde Luckenwalde
    İY 0 - 0
  • 15:00
    ERT
    Halberstadt Halberstadt
    -
    15:00
    Chemie Leipzig Chemie Leipzig
  • 16:00
    ERT
    Lok Leipzig Lok Leipzig
    -
    16:00
    Chemnitzer Chemnitzer
Avustralya Avustralya - A-League, Women
  • 08:00
    MS
    M. Victory M. Victory
    1 - 0
    1 - 0
    Wellington Wellington
    İY 1 - 0
  • 08:00
    MS
    Adelaide Utd. Adelaide Utd.
    1 - 2
    1 - 2
    Western United FC Western United FC
    İY 0 - 0
Azerbaycan Azerbaycan - Premier League
  • 13:30
    MS
    Kəpəz Kəpəz
    0 - 1
    0 - 1
    Sumqayıt Sumqayıt
    İY 0 - 0
  • 16:00
    77'
    Zirə Zirə
    1 - 0
    1 - 0
    Turan Tovuz Turan Tovuz
    İY 0 - 0
Belçika Belçika - First Division B
  • 15:30
    MS
    Dender EH Dender EH
    2 - 3
    2 - 3
    Beerschot Beerschot
    İY 0 - 2
  • 20:00
    Deinze Deinze
    -
    20:00
    Beveren Beveren
Bulgaristan Bulgaristan - Bulgarian Cup
  • 14:30
    MS
    Ludogorets Ludogorets
    2 - 1
    2 - 1
    Levski Sofia Levski Sofia
    İY 0 - 0
Dünya Dünya - World Cup, Knockout stage
  • 18:00
    France France
    -
    18:00
    Poland Poland
  • 22:00
    England England
    -
    22:00
    Senegal Senegal
Dünya Dünya - Club Friendly Games
  • 14:00
    İPT
    Hearts Hearts
    -
    14:00
    Almería Almería
  • 15:00
    MS
    Tenerife Tenerife
    0 - 4
    0 - 4
    Brøndby Brøndby
    İY 0 - 2
  • 17:00
    35'
    Olympiacos Olympiacos
    0 - 1
    0 - 1
    Standard Liège Standard Liège
  • 19:30
    Aris Aris
    -
    19:30
    M. Haifa M. Haifa
Endonezya Endonezya - Liga 1
  • 12:00
    ERT
    Persis Persis
    -
    12:00
    Persija Persija
  • 14:15
    ERT
    Persikabo 1973 Persikabo 1973
    -
    14:15
    Dewa United Dewa United
Guatemala Guatemala - Liga Nacional, Apertura Playoffs
  • 03:00
    MS
    Comunicaciones Comunicaciones
    2 - 0
    2 - 0
    Dep. Guastatoya Dep. Guastatoya
    İY 0 - 0
  • 23:30
    Cobán Imperial Cobán Imperial
    -
    23:30
    Xelajú MC Xelajú MC
Güney Kıbrıs Rum Kesimi Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1st Division
  • 18:00
    Anorthosis Anorthosis
    -
    18:00
    Aris Aris
  • 20:00
    Apollon Apollon
    -
    20:00
    AEL AEL
Hindistan Hindistan - Indian Super League
  • 17:00
    35'
    Jamshedpur Jamshedpur
    0 - 1
    0 - 1
    Kerala Kerala
Hindistan Hindistan - I-League
  • 11:30
    ERT
    Sudeva Delhi FC Sudeva Delhi FC
    -
    11:30
    Punjab Punjab
  • 14:00
    MS
    Kenkre FC Kenkre FC
    1 - 1
    1 - 1
    Gokulam Gokulam
    İY 1 - 0
Makedonya Makedonya - 1. MFL
  • 15:00
    MS
    Tikveš Tikveš
    0 - 2
    0 - 2
    Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    İY 0 - 0
  • 15:00
    MS
    Struga T&L Struga T&L
    1 - 0
    1 - 0
    Akademija Pandev Akademija Pandev
    İY 0 - 0
  • 15:00
    MS
    Shkupi Shkupi
    3 - 1
    3 - 1
    B Stip B Stip
    İY 1 - 1
  • 15:00
    İPT
    Renova Renova
    -
    15:00
    Rabotnički S. Rabotnički S.
  • 15:00
    MS
    Pobeda Pobeda
    0 - 0
    0 - 0
    Skopje Skopje
    İY 0 - 0
  • 15:00
    MS
    G. Petrov G. Petrov
    1 - 3
    1 - 3
    Shkëndija Shkëndija
    İY 0 - 1
Malta Malta - Premier League
  • 13:30
    MS
    Pietà H Pietà H
    1 - 5
    1 - 5
    Birkirkara Birkirkara
    İY 0 - 2
  • 16:00
    76'
    Valletta Valletta
    0 - 1
    0 - 1
    Gudja Utd Gudja Utd
    İY 0 - 1
  • 16:00
    80'
    Mosta Mosta
    1 - 0
    1 - 0
    Zebbug Zebbug
    İY 0 - 0
Portekiz Portekiz - Taca da Liga, Group G
  • 20:00
    Arouca Arouca
    -
    20:00
    Leixões Leixões
Romanya Romanya - Liga I
  • 14:15
    MS
    Farul Farul
    8 - 0
    8 - 0
    FC Botoșani FC Botoșani
    İY 2 - 0
  • 16:30
    46'
    CFR Cluj CFR Cluj
    1 - 0
    1 - 0
    Chindia T. Chindia T.
    İY 1 - 0
  • 20:00
    FC Argeş FC Argeş
    -
    20:00
    Rapid București Rapid București
Yunanistan Yunanistan - Super League 2, Group A
  • 16:00
    79'
    Diagoras Rodou Diagoras Rodou
    2 - 2
    2 - 2
    PAOK B PAOK B
    İY 0 - 1
  • 16:00
    81'
    Veria Veria
    0 - 0
    0 - 0
    Almopos Arideas Almopos Arideas
    İY 0 - 0
  • 16:00
    80'
    Panathinaikos B Panathinaikos B
    0 - 0
    0 - 0
    Panserraikos Panserraikos
    İY 0 - 0
  • 16:00
    80'
    Larisa Larisa
    2 - 0
    2 - 0
    Thesprotos Thesprotos
    İY 1 - 0
Yunanistan Yunanistan - Super League 2, Group B
  • 15:30
    MS
    Kalamata Kalamata
    1 - 0
    1 - 0
    Episkopi Episkopi
    İY 0 - 0
  • 16:00
    80'
    Proodeftiki Proodeftiki
    0 - 3
    0 - 3
    Kifisia Kifisia
    İY 0 - 1
Çin Çin - Chinese Super League
  • 10:30
    ERT
    Shandong Shandong
    -
    10:30
    Shenzhen Shenzhen
  • 14:00
    MS
    Cangzhou Cangzhou
    0 - 4
    0 - 4
    Three Towns Three Towns
    İY 0 - 2
  • 14:30
    MS
    Wuhan Wuhan
    1 - 1
    1 - 1
    Changchun Changchun
    İY 1 - 1
  • 14:30
    MS
    GZ City GZ City
    1 - 2
    1 - 2
    Port Port
    İY 1 - 2
Çin Çin - China League 1
  • 09:00
    MS
    Qingdao Youth Island Qingdao Youth Island
    2 - 1
    2 - 1
    Xinjiang Xinjiang
    İY 1 - 1
  • 09:00
    MS
    Suzhou Suzhou
    0 - 0
    0 - 0
    BSU BSU
    İY 0 - 0
  • 09:00
    MS
    Nanjing Nanjing
    1 - 3
    1 - 3
    Jiading Jiading
    İY 0 - 3
  • 09:00
    MS
    Zibo Zibo
    1 - 2
    1 - 2
    Jiangxi Jiangxi
    İY 0 - 1
# Takım O G B M Av. Puan
1 Fenerbahçe 13 9 2 2 22 29
2 Galatasaray 13 8 3 2 13 27
3 Adana Demir. 13 6 6 1 10 24
4 Konyaspor 14 6 6 2 7 24
5 M.Başakşehir 13 7 3 3 4 24
6 Kayserispor 14 7 2 5 5 23
7 Trabzonspor 13 6 5 2 3 23
8 Beşiktaş 13 6 4 3 8 22
9 Alanyaspor 14 4 5 5 -5 17
10 Gaziantep FK 13 4 4 5 0 16
11 Antalyaspor 12 5 1 6 -2 16
12 Giresunspor 13 4 3 6 -7 15
13 Kasımpaşa 13 4 3 6 -11 15
14 Hatayspor 13 4 2 7 -10 14
15 Karagümrük 13 3 4 6 -3 13
16 Ankaragücü 13 3 4 6 -5 13
17 Sivasspor 14 2 5 7 -6 11
18 İstanbulspor 13 2 2 9 -14 8
19 Ümraniyespor 13 1 4 8 -9 7
# Takım O G B M Av. Puan
1 Arsenal 14 12 1 1 22 37
2 Man. City 14 10 2 2 26 32
3 Newcastle Utd. 15 8 6 1 18 30
4 Tottenham 15 9 2 4 10 29
5 Man United 14 8 2 4 0 26
6 Liverpool 14 6 4 4 11 22
7 Brighton 14 6 3 5 4 21
8 Chelsea 14 6 3 5 0 21
9 Fulham 15 5 4 6 -2 19
10 Brentford 15 4 7 4 -2 19
11 Cry.Palace 14 5 4 5 -3 19
12 Aston Villa 15 5 3 7 -6 18
13 Leicester 15 5 2 8 0 17
14 AFC Bournemouth 15 4 4 7 -14 16
15 Leeds Utd 14 4 3 7 -4 15
16 West Ham 15 4 2 9 -5 14
17 Everton 15 3 5 7 -6 14
18 Nott. Forest 15 3 4 8 -19 13
19 Southampton 15 3 3 9 -14 12
20 Wolves 15 2 4 9 -16 10
# Takım O G B M Av. Puan
1 Bayern 15 10 4 1 36 34
2 Freiburg 15 9 3 3 8 30
3 RB Leipzig 15 8 4 3 9 28
4 Frankfurt 15 8 3 4 8 27
5 Union Berlin 15 8 3 4 4 27
6 BVB Dortmund 15 8 1 6 4 25
7 VfL Wolfsburg 15 6 5 4 4 23
8 M'gladbach 15 6 4 5 4 22
9 Werder Bremen 15 6 3 6 -2 21
10 Mainz 05 15 5 4 6 -5 19
11 Hoffenheim 15 5 3 7 0 18
12 Leverkusen 15 5 3 7 -1 18
13 Köln 15 4 5 6 -8 17
14 Augsburg 15 4 3 8 -8 15
15 Hertha Berlin 15 3 5 7 -3 14
16 Stuttgart 15 3 5 7 -9 14
17 Bochum 15 4 1 10 -22 13
18 Schalke 04 15 2 3 10 -19 9
# Takım O G B M Av. Puan
1 Barcelona 14 12 1 1 28 37
2 Real Madrid 14 11 2 1 19 35
3 R. Sociedad 14 8 2 4 2 26
4 Ath. Bilbao 14 7 3 4 10 24
5 Atl. Madrid 14 7 3 4 7 24
6 R. Betis 14 7 3 4 5 24
7 Osasuna 14 7 2 5 2 23
8 R. Vallecano 14 6 4 4 4 22
9 Villarreal 14 6 3 5 5 21
10 Valencia 14 5 4 5 7 19
11 Mallorca 14 5 4 5 0 19
12 Valladolid 14 5 2 7 -8 17
13 Girona 14 4 4 6 -2 16
14 Almeria 14 5 1 8 -6 16
15 Getafe 14 3 5 6 -8 14
16 Espanyol 14 2 6 6 -6 12
17 Celta Vigo 14 3 3 8 -12 12
18 Sevilla 14 2 5 7 -9 11
19 Cadiz 14 2 5 7 -17 11
20 Elche 14 0 4 10 -21 4
# Takım O G B M Av. Puan
1 Napoli 15 13 2 0 25 41
2 Milan 15 10 3 2 14 33
3 Juventus 15 9 4 2 17 31
4 Lazio 15 9 3 3 15 30
5 Inter 15 10 0 5 12 30
6 Atalanta 15 8 3 4 7 27
7 Roma 15 8 3 4 4 27
8 Udinese 15 6 6 3 7 24
9 Torino 15 6 3 6 -1 21
10 Fiorentina 15 5 4 6 -2 19
11 Bologna 15 5 4 6 -5 19
12 Salernitana 15 4 5 6 -5 17
13 Empoli 15 4 5 6 -7 17
14 Monza 15 5 1 9 -6 16
15 Sassuolo 15 4 4 7 -7 16
16 Lecce 15 3 6 6 -3 15
17 Spezia 15 3 4 8 -12 13
18 Cremonese 15 0 7 8 -15 7
19 Sampdoria 15 1 3 11 -21 6
20 Verona 15 1 2 12 -17 5
ÜYELERİN KUPONLARI

Dün MaçSonuçlarım üyeleri tarafından 0 kupon tutturuldu!

Bugün 0 Kupon paylaşıldı.

Kupon Gönder Giriş Yap