Türkiye Türkiye - 1. Lig
  • 13:30
    MS
    Ankara Keçiörengücü Ankara Keçiörengücü
    1 - 1
    1 - 1
    Samsunspor Samsunspor
    İY 0 - 1
  • 13:30
    MS
    Pendikspor Pendikspor
    0 - 0
    0 - 0
    Eyüpspor Eyüpspor
    İY 0 - 0
  • 16:00
    MS
    Erzurumspor Erzurumspor
    1 - 2
    1 - 2
    Bandırmaspor Bandırmaspor
    İY 0 - 0
  • 19:00
    Göztepe Göztepe
    -
    19:00
    Altay Altay
Türkiye Türkiye - 2nd Lig, Beyaz Grup
  • 14:00
    MS
    24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
    1 - 1
    1 - 1
    Sivas Sivas
    İY 1 - 1
  • 14:00
    MS
    Tarsus İY Tarsus İY
    1 - 2
    1 - 2
    Ankaraspor Ankaraspor
    İY 1 - 1
  • 14:00
    MS
    İnegölspor İnegölspor
    0 - 2
    0 - 2
    Amed Amed
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
    0 - 0
    0 - 0
    Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
    İY 0 - 0
  • 14:00
    ERT
    Düzcespor Düzcespor
    -
    14:00
    Çorum FK Çorum FK
  • 14:00
    MS
    Bayburt Bayburt
    0 - 7
    0 - 7
    Erokspor Erokspor
    İY 0 - 2
  • 14:00
    MS
    Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
    1 - 0
    1 - 0
    Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor
    İY 0 - 0
Türkiye Türkiye - 2nd Lig, Kirmizi Grup
  • 14:00
    MS
    Adıyaman Adıyaman
    1 - 0
    1 - 0
    Uşak Spor Uşak Spor
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Diyarbekirspor Diyarbekirspor
    0 - 0
    0 - 0
    Kırşehir Kırşehir
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Kırklarelispor Kırklarelispor
    3 - 0
    3 - 0
    Kastamonuspor Kastamonuspor
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
    1 - 1
    1 - 1
    Bucaspor Bucaspor
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    İskenderun İskenderun
    1 - 1
    1 - 1
    Serik Belediyespor Serik Belediyespor
    İY 1 - 1
  • 14:00
    MS
    Fethiyespor Fethiyespor
    1 - 0
    1 - 0
    Pazarspor Pazarspor
    İY 1 - 0
  • 14:00
    MS
    Van Spor Van Spor
    1 - 1
    1 - 1
    Sarıyer Sarıyer
    İY 0 - 1
  • 14:00
    MS
    1461 Trabzon FK 1461 Trabzon FK
    2 - 1
    2 - 1
    Balıkesirspor Balıkesirspor
    İY 1 - 0
Türkiye Türkiye - 3. Lig, Group 1
  • 13:00
    MS
    Çatalcaspor Çatalcaspor
    2 - 2
    2 - 2
    1954 Kelkit 1954 Kelkit
    İY 1 - 1
  • 14:00
    MS
    Belediye Derince Belediye Derince
    2 - 0
    2 - 0
    Konyaspor Konyaspor
    İY 1 - 0
  • 14:00
    MS
    Belediye Kütahyaspor Belediye Kütahyaspor
    0 - 1
    0 - 1
    Karbel Karaköprü Karbel Karaköprü
    İY 0 - 1
  • 14:00
    MS
    Orduspor Orduspor
    1 - 0
    1 - 0
    Karşıyaka Karşıyaka
    İY 1 - 0
  • 14:00
    MS
    Elazığspor Elazığspor
    3 - 2
    3 - 2
    Kalecik Kalecik
    İY 0 - 1
  • 14:00
    MS
    Ağrı Spor Ağrı Spor
    1 - 1
    1 - 1
    Yomraspor Yomraspor
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Nevşehirspor Nevşehirspor
    2 - 2
    2 - 2
    Şile Yıldızspor Şile Yıldızspor
    İY 1 - 0
  • 14:00
    MS
    Yeni Amasyaspor Yeni Amasyaspor
    0 - 1
    0 - 1
    Edirnespor Edirnespor
    İY 0 - 1
  • 14:00
    MS
    Yeni Mersin Yeni Mersin
    2 - 0
    2 - 0
    Eskişehirspor Eskişehirspor
    İY 1 - 0
Türkiye Türkiye - 3. Lig, Group 2
  • 14:00
    MS
    Gümüşhanespor Gümüşhanespor
    0 - 1
    0 - 1
    Iğdır FK Iğdır FK
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Ergene Velimeşe Ergene Velimeşe
    0 - 1
    0 - 1
    Elazığ Karakoçan Elazığ Karakoçan
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Kuşadasıspor Kuşadasıspor
    2 - 1
    2 - 1
    Orduspor 1967 Orduspor 1967
    İY 1 - 1
  • 14:00
    MS
    Bulvarspor Bulvarspor
    2 - 1
    2 - 1
    Kestel Spor Kestel Spor
    İY 1 - 1
  • 14:00
    MS
    Bayrampaşa Bayrampaşa
    1 - 0
    1 - 0
    Ofspor Ofspor
    İY 1 - 0
  • 14:00
    MS
    Ayvalıkgücü Ayvalıkgücü
    4 - 1
    4 - 1
    Darıca GB Darıca GB
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kırıkkale Büyük Anadoluspor
    3 - 1
    3 - 1
    Turgutluspor Turgutluspor
    İY 1 - 1
  • 14:00
    MS
    Eynesil Belediyespor Eynesil Belediyespor
    1 - 1
    1 - 1
    Kahramanmaraş Kahramanmaraş
    İY 1 - 0
Türkiye Türkiye - 3. Lig, Group 3
  • 14:00
    MS
    Beyoğlu Yeni Çarşı Beyoğlu Yeni Çarşı
    0 - 1
    0 - 1
    Muş 1984 Muşspor Muş 1984 Muşspor
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
    3 - 2
    3 - 2
    Bursa Yıldırımspor Bursa Yıldırımspor
    İY 1 - 2
  • 14:00
    MS
    68 Aksaray 68 Aksaray
    0 - 0
    0 - 0
    Arguvan Belediye Spor Arguvan Belediye Spor
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Çankaya Çankaya
    1 - 1
    1 - 1
    Efeler 09 SFK Efeler 09 SFK
    İY 1 - 1
  • 14:00
    MS
    Kepez Belediyesi Kepez Belediyesi
    2 - 0
    2 - 0
    Büyükçekmece Tepecik Büyükçekmece Tepecik
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Siirt YSE Siirt YSE
    3 - 1
    3 - 1
    Sapanca Gençlikspor Sapanca Gençlikspor
    İY 3 - 0
  • 14:00
    MS
    Niğde Anadolu Niğde Anadolu
    2 - 2
    2 - 2
    Erbaaspor Erbaaspor
    İY 1 - 0
  • 14:00
    MS
    Bergama FK Bergama FK
    0 - 1
    0 - 1
    Osmaniyespor Osmaniyespor
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
    3 - 1
    3 - 1
    Akhisarspor Akhisarspor
    İY 2 - 1
İngiltere İngiltere - FA Cup
  • 15:30
    MS
    Ebbsfleet Ebbsfleet
    0 - 1
    0 - 1
    Fleetwood Fleetwood
    İY 0 - 0
  • 17:00
    MS
    Burton Burton
    6 - 1
    6 - 1
    Chippenham Chippenham
    İY 2 - 0
  • 17:00
    90'+5
    Bristol Rovers Bristol Rovers
    0 - 2
    0 - 2
    Boreham Boreham
    İY 0 - 2
  • 18:15
    39'
    Newport Newport
    0 - 0
    0 - 0
    Derby Derby
  • 20:00
    Ipswich Ipswich
    -
    20:00
    Buxton Buxton
İspanya İspanya - LaLiga 2
  • 00:00
    MS
    Las Palmas Las Palmas
    3 - 1
    3 - 1
    Tenerife Tenerife
    İY 1 - 0
  • 16:00
    MS
    Burgos Burgos
    2 - 2
    2 - 2
    Zaragoza Zaragoza
    İY 0 - 0
  • 18:00
    45'+7
    Leganés Leganés
    0 - 0
    0 - 0
    Granada Granada
  • 18:15
    39'
    Lugo Lugo
    1 - 1
    1 - 1
    Levante Levante
  • 20:00
    Cartagena Cartagena
    -
    20:00
    Eibar Eibar
İtalya İtalya - Serie B
  • 14:30
    MS
    Reggina Reggina
    2 - 2
    2 - 2
    Benevento Benevento
    İY 2 - 0
  • 17:00
    90'+7
    Südtirol Südtirol
    2 - 2
    2 - 2
    Ascoli Ascoli
    İY 0 - 1
  • 17:00
    90'+4
    Perugia Perugia
    1 - 0
    1 - 0
    Genoa Genoa
    İY 0 - 0
  • 17:00
    90'+8
    Frosinone Frosinone
    2 - 2
    2 - 2
    Cagliari Cagliari
    İY 1 - 1
  • 17:00
    90'+1
    Como Como
    1 - 1
    1 - 1
    Bari Bari
    İY 1 - 0
  • 17:00
    90'+3
    Cittadella Cittadella
    1 - 1
    1 - 1
    Cosenza Cosenza
    İY 1 - 0
  • 17:00
    90'+7
    Brescia Brescia
    2 - 0
    2 - 0
    SPAL SPAL
    İY 2 - 0
  • 20:00
    Palermo Palermo
    -
    20:00
    Venezia Venezia
İtalya İtalya - Serie C, Girone A
  • 14:00
    MS
    Pro Vercelli Pro Vercelli
    2 - 1
    2 - 1
    SG City SG City
    İY 1 - 1
  • 16:30
    MS
    Triestina Triestina
    1 - 2
    1 - 2
    Lecco Lecco
    İY 1 - 1
  • 16:30
    MS
    Pro Sesto Pro Sesto
    2 - 2
    2 - 2
    Pordenone Pordenone
    İY 1 - 1
  • 16:30
    MS
    Pergolettese Pergolettese
    0 - 2
    0 - 2
    Virtus Verona Virtus Verona
    İY 0 - 0
  • 16:30
    MS
    Novara Novara
    1 - 1
    1 - 1
    Piacenza Piacenza
    İY 1 - 1
  • 16:30
    MS
    Juventus NG Juventus NG
    2 - 2
    2 - 2
    Mantova Mantova
    İY 1 - 1
  • 19:30
    Padova Padova
    -
    19:30
    Renate Renate
  • 19:30
    Feralpisalò Feralpisalò
    -
    19:30
    Trento Trento
  • 19:30
    AlbinoLeffe AlbinoLeffe
    -
    19:30
    Aurora Pro Patria Aurora Pro Patria
İtalya İtalya - Serie C, Girone C
  • 14:00
    MS
    Cerignola Cerignola
    2 - 0
    2 - 0
    Viterbese Viterbese
    İY 1 - 0
  • 16:30
    MS
    Pescara Pescara
    0 - 3
    0 - 3
    Catanzaro Catanzaro
    İY 0 - 1
  • 16:30
    MS
    Monterosi Monterosi
    1 - 1
    1 - 1
    Foggia Foggia
    İY 0 - 0
  • 16:30
    MS
    Gelbison Gelbison
    0 - 0
    0 - 0
    Picerno Picerno
    İY 0 - 0
  • 16:30
    MS
    Andria Andria
    2 - 0
    2 - 0
    Giugliano Giugliano
    İY 1 - 0
  • 16:30
    MS
    Crotone Crotone
    1 - 0
    1 - 0
    Latina Latina
    İY 0 - 0
  • 16:30
    MS
    Avellino Avellino
    4 - 0
    4 - 0
    Taranto Taranto
    İY 1 - 0
  • 16:30
    MS
    Messina Messina
    0 - 1
    0 - 1
    Turris Turris
    İY 0 - 0
  • 19:30
    Monopoli Monopoli
    -
    19:30
    Francavilla Francavilla
  • 19:30
    Juve Stabia Juve Stabia
    -
    19:30
    Potenza Potenza
Almanya Almanya - Bundesliga, Women
  • 15:00
    MS
    1. FC Köln 1. FC Köln
    0 - 4
    0 - 4
    Wolfsburg Wolfsburg
    İY 0 - 3
  • 15:00
    MS
    Duisburg Duisburg
    1 - 0
    1 - 0
    Meppen Meppen
    İY 0 - 0
  • 18:00
    İY
    Bayern M. Bayern M.
    1 - 0
    1 - 0
    SGS Essen SGS Essen
Almanya Almanya - Regionalliga North
  • 16:00
    MS
    Havelse Havelse
    2 - 0
    2 - 0
    Norderstedt Norderstedt
    İY 2 - 0
  • 16:00
    MS
    Teutonia 05 Teutonia 05
    4 - 2
    4 - 2
    Hannover II Hannover II
    İY 4 - 0
  • 17:00
    90'+4
    Jeddeloh Jeddeloh
    0 - 0
    0 - 0
    Drochtersen Drochtersen
    İY 0 - 0
Almanya Almanya - Regionalliga Northeast
  • 15:00
    MS
    Cottbus Cottbus
    4 - 0
    4 - 0
    Halberstadt Halberstadt
    İY 2 - 0
  • 15:30
    MS
    Meuselwitz Meuselwitz
    2 - 1
    2 - 1
    Hertha II Hertha II
    İY 0 - 1
  • 16:00
    MS
    Chemnitzer Chemnitzer
    4 - 0
    4 - 0
    Jena Jena
    İY 2 - 0
Avustralya Avustralya - A-League, Women
  • 11:00
    MS
    Perth Glory Perth Glory
    0 - 1
    0 - 1
    Adelaide Utd. Adelaide Utd.
    İY 0 - 1
Azerbaycan Azerbaycan - Premier League
  • 15:00
    MS
    Neftçi Neftçi
    3 - 1
    3 - 1
    Səbail Səbail
    İY 1 - 0
Bahreyn Bahreyn - Premier League
  • 18:30
    24'
    Al Khalidiyah Al Khalidiyah
    1 - 0
    1 - 0
    Al-Hala Al-Hala
  • 18:30
    25'
    East Riffa East Riffa
    0 - 0
    0 - 0
    Manama Manama
Belçika Belçika - First Division B
  • 18:30
    24'
    Beveren Beveren
    0 - 1
    0 - 1
    Lommel Lommel
  • 22:00
    Lierse K. Lierse K.
    -
    22:00
    RE Virton RE Virton
Bulgaristan Bulgaristan - Bulgarian Cup
  • 13:30
    MS
    Marek Marek
    0 - 1
    0 - 1
    Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
    İY 0 - 1
  • 14:30
    MS
    Spartak Varna Spartak Varna
    1 - 0
    1 - 0
    Chavdar Etropole Chavdar Etropole
    İY 0 - 0
  • 14:30
    MS
    Litex Litex
    0 - 2
    0 - 2
    Cherno More Cherno More
    İY 0 - 0
Dünya Dünya - World Cup, Group E
  • 13:00
    MS
    Japan Japan
    0 - 1
    0 - 1
    Costa Rica Costa Rica
    İY 0 - 0
  • 22:00
    Spain Spain
    -
    22:00
    Germany Germany
Dünya Dünya - World Cup, Group F
  • 16:00
    MS
    Belgium Belgium
    0 - 2
    0 - 2
    Morocco Morocco
    İY 0 - 0
  • 19:00
    Croatia Croatia
    -
    19:00
    Canada Canada
Dünya Dünya - U20 Friendly Games
  • 19:00
    Colombia Colombia
    -
    19:00
    Ecuador Ecuador
Estonya Estonya - Premium Liiga, Relegation/Promotion
  • 14:00
    MS
    Legion Legion
    0 - 1
    0 - 1
    Elva Elva
    İY 0 - 0
Guatemala Guatemala - Liga Nacional, Apertura
  • 20:00
    Xelajú MC Xelajú MC
    -
    20:00
    Deportivo Achuapa Deportivo Achuapa
  • 20:00
    Deportivo Mixco Deportivo Mixco
    -
    20:00
    Iztapa Iztapa
  • 20:00
    Xinabajul Xinabajul
    -
    20:00
    Municipal Municipal
  • 20:00
    Santa Lucía Santa Lucía
    -
    20:00
    Cobán Imperial Cobán Imperial
  • 20:00
    Dep. Guastatoya Dep. Guastatoya
    -
    20:00
    Antigua Antigua
  • 20:00
    Comunicaciones Comunicaciones
    -
    20:00
    Malacateco Malacateco
Güney Kıbrıs Rum Kesimi Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1st Division
  • 18:00
    İY
    APOEL APOEL
    1 - 0
    1 - 0
    Omonia Omonia
  • 20:00
    AEL AEL
    -
    20:00
    Anorthosis Anorthosis
Hindistan Hindistan - Indian Super League
  • 17:00
    90'+2
    Jamshedpur Jamshedpur
    1 - 3
    1 - 3
    East Bengal East Bengal
    İY 1 - 2
Hindistan Hindistan - I-League
  • 11:30
    MS
    Sreenidi Deccan Sreenidi Deccan
    1 - 0
    1 - 0
    Gokulam Gokulam
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Mohammedan Mohammedan
    1 - 0
    1 - 0
    TRAU TRAU
    İY 1 - 0
Kolombiya Kolombiya - Primera A, Clausura, Championship, Group B
  • 02:00
    MS
    Águilas Doradas Águilas Doradas
    3 - 4
    3 - 4
    Dep. Pasto Dep. Pasto
    İY 2 - 1
  • 04:05
    MS
    Ind. Medellín Ind. Medellín
    2 - 1
    2 - 1
    América Cali América Cali
    İY 1 - 0
Letonya Letonya - Virsliga, Relegation/Promotion Playoffs
  • 14:00
    MS
    Grobiņa Grobiņa
    2 - 3
    2 - 3
    METTA METTA
    İY 0 - 3
Litvanya Litvanya - A Lyga, Relegation/Promotion Playoffs
  • 14:00
    MS
    FC Neptunas Klaipeda FC Neptunas Klaipeda
    0 - 4
    0 - 4
    Džiugas Džiugas
    İY 0 - 1
Makedonya Makedonya - 1. MFL
  • 15:00
    MS
    Shkëndija Shkëndija
    0 - 0
    0 - 0
    Tikveš Tikveš
    İY 0 - 0
  • 15:00
    MS
    Rabotnički S. Rabotnički S.
    2 - 0
    2 - 0
    G. Petrov G. Petrov
    İY 2 - 0
  • 15:00
    MS
    Pobeda Pobeda
    0 - 6
    0 - 6
    Shkupi Shkupi
    İY 0 - 3
  • 15:00
    MS
    Skopje Skopje
    2 - 1
    2 - 1
    Akademija Pandev Akademija Pandev
    İY 0 - 0
  • 15:00
    İPT
    B Stip B Stip
    -
    15:00
    Renova Renova
Portekiz Portekiz - League Cup, Phase 1, Gr. C
  • 20:00
    Moreirense Moreirense
    -
    20:00
    Estrela Amadora Estrela Amadora
Portekiz Portekiz - Taca da Liga, Group E
  • 14:00
    MS
    Portimonense Portimonense
    2 - 0
    2 - 0
    Covilhã Covilhã
    İY 1 - 0
  • 18:00
    İY
    Gil Vicente Gil Vicente
    2 - 0
    2 - 0
    Nacional Nacional
Portekiz Portekiz - Taca da Liga, Group F
  • 23:45
    Boavista Boavista
    -
    23:45
    Vilafranquense Vilafranquense
Rusya Federasyonu Rusya Federasyonu - Football National League
  • 13:00
    MS
    Krasnodar II Krasnodar II
    2 - 2
    2 - 2
    Kamaz Kamaz
    İY 1 - 1
  • 14:00
    MS
    Volgar Volgar
    1 - 1
    1 - 1
    Rodina Moscow Rodina Moscow
    İY 0 - 1
  • 14:00
    MS
    Veles Veles
    2 - 0
    2 - 0
    Yenisey Yenisey
    İY 0 - 0
  • 15:00
    MS
    Rubin Kazan Rubin Kazan
    2 - 0
    2 - 0
    Neftekhimik Neftekhimik
    İY 1 - 0
  • 15:00
    MS
    Akron Tolyatti Akron Tolyatti
    1 - 1
    1 - 1
    SKA SKA
    İY 0 - 0
  • 16:00
    MS
    Shinnik Shinnik
    0 - 0
    0 - 0
    Dinamo Makhachkala Dinamo Makhachkala
    İY 0 - 0
  • 16:00
    MS
    Kuban Kuban
    1 - 0
    1 - 0
    Volga Volga
    İY 0 - 0
  • 17:00
    MS
    Alania Vladikavkaz Alania Vladikavkaz
    2 - 1
    2 - 1
    Ufa Ufa
    İY 1 - 1
Rusya Federasyonu Rusya Federasyonu - Russian Cup, Group 1
  • 19:00
    Krasnodar Krasnodar
    -
    19:00
    Khimki Khimki
  • 19:00
    Lokomotiv Lokomotiv
    -
    19:00
    Pari NN Pari NN
Rusya Federasyonu Rusya Federasyonu - Russian Cup, Group 2
  • 16:00
    MS
    Zenit Zenit
    4 - 2
    4 - 2
    Spartak Spartak
    İY 0 - 0
  • 16:00
    MS
    Krylya Sovetov Krylya Sovetov
    1 - 0
    1 - 0
    Fakel Fakel
    İY 0 - 0
Rusya Federasyonu Rusya Federasyonu - Russian Cup, Group 3
  • 14:00
    MS
    Dynamo Dynamo
    1 - 0
    1 - 0
    Orenburg Orenburg
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Rostov Rostov
    3 - 0
    3 - 0
    Akhmat Akhmat
    İY 2 - 0
Slovakya Slovakya - Superliga
  • 17:30
    68'
    Ružomberok Ružomberok
    2 - 1
    2 - 1
    Zlaté Moravce Zlaté Moravce
    İY 1 - 0
Tayland Tayland - Thai League 1
  • 13:30
    MS
    Lamphun Warrior Lamphun Warrior
    3 - 1
    3 - 1
    Sukhothai Sukhothai
    İY 1 - 0
  • 14:00
    MS
    Prachuap FC Prachuap FC
    1 - 1
    1 - 1
    Lampang Lampang
    İY 1 - 0
  • 14:00
    MS
    Nong Bua Pitchaya Nong Bua Pitchaya
    1 - 1
    1 - 1
    Khon Kaen United Khon Kaen United
    İY 1 - 0
  • 15:00
    MS
    Police Tero Police Tero
    1 - 0
    1 - 0
    Nakhon Ratchasima Nakhon Ratchasima
    İY 1 - 0
Ukrayna Ukrayna - Premier League
  • 14:00
    MS
    Lviv Lviv
    0 - 1
    0 - 1
    Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
    İY 0 - 0
  • 15:00
    MS
    Zorya Luhansk Zorya Luhansk
    1 - 1
    1 - 1
    FC Minaj FC Minaj
    İY 0 - 0
Yunanistan Yunanistan - Super League 2, Group A
  • 16:00
    MS
    Niki Volou Niki Volou
    3 - 0
    3 - 0
    Apollon Pontou Apollon Pontou
    İY 2 - 0
  • 16:00
    MS
    Thesprotos Thesprotos
    1 - 1
    1 - 1
    Veria Veria
    İY 1 - 0
  • 16:00
    MS
    Almopos Arideas Almopos Arideas
    0 - 0
    0 - 0
    Makedonikos Makedonikos
    İY 0 - 0
  • 16:00
    MS
    Iraklis Larisas Iraklis Larisas
    0 - 1
    0 - 1
    Diagoras Rodou Diagoras Rodou
    İY 0 - 0
Yunanistan Yunanistan - Super League 2, Group B
  • 16:00
    MS
    Panachaiki Panachaiki
    0 - 0
    0 - 0
    Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
    İY 0 - 0
  • 16:00
    MS
    Irodotos Irodotos
    0 - 1
    0 - 1
    Egaleo Egaleo
    İY 0 - 1
  • 16:00
    MS
    Chania-Kissamikos Chania-Kissamikos
    1 - 0
    1 - 0
    Kalamata Kalamata
    İY 1 - 0
İsveç İsveç - Damallsvenskan, Relegation/Promotion, Women
  • 17:00
    MS
    Brommapojkarna Brommapojkarna
    3 - 1
    3 - 1
    IK Uppsala IK Uppsala
    İY 2 - 0
İsviçre İsviçre - Challenge League
  • 18:30
    22'
    Lausanne Lausanne
    1 - 0
    1 - 0
    Aarau Aarau
# Takım O G B M Av. Puan
1 Fenerbahçe 13 9 2 2 22 29
2 Galatasaray 13 8 3 2 13 27
3 Adana Demir. 13 6 6 1 10 24
4 Konyaspor 14 6 6 2 7 24
5 M.Başakşehir 13 7 3 3 4 24
6 Kayserispor 14 7 2 5 5 23
7 Trabzonspor 13 6 5 2 3 23
8 Beşiktaş 13 6 4 3 8 22
9 Alanyaspor 14 4 5 5 -5 17
10 Gaziantep FK 13 4 4 5 0 16
11 Antalyaspor 12 5 1 6 -2 16
12 Giresunspor 13 4 3 6 -7 15
13 Kasımpaşa 13 4 3 6 -11 15
14 Hatayspor 13 4 2 7 -10 14
15 Karagümrük 13 3 4 6 -3 13
16 Ankaragücü 13 3 4 6 -5 13
17 Sivasspor 14 2 5 7 -6 11
18 İstanbulspor 13 2 2 9 -14 8
19 Ümraniyespor 13 1 4 8 -9 7
# Takım O G B M Av. Puan
1 Arsenal 14 12 1 1 22 37
2 Man. City 14 10 2 2 26 32
3 Newcastle Utd. 15 8 6 1 18 30
4 Tottenham 15 9 2 4 10 29
5 Man United 14 8 2 4 0 26
6 Liverpool 14 6 4 4 11 22
7 Brighton 14 6 3 5 4 21
8 Chelsea 14 6 3 5 0 21
9 Fulham 15 5 4 6 -2 19
10 Brentford 15 4 7 4 -2 19
11 Cry.Palace 14 5 4 5 -3 19
12 Aston Villa 15 5 3 7 -6 18
13 Leicester 15 5 2 8 0 17
14 AFC Bournemouth 15 4 4 7 -14 16
15 Leeds Utd 14 4 3 7 -4 15
16 West Ham 15 4 2 9 -5 14
17 Everton 15 3 5 7 -6 14
18 Nott. Forest 15 3 4 8 -19 13
19 Southampton 15 3 3 9 -14 12
20 Wolves 15 2 4 9 -16 10
# Takım O G B M Av. Puan
1 Bayern 15 10 4 1 36 34
2 Freiburg 15 9 3 3 8 30
3 RB Leipzig 15 8 4 3 9 28
4 Frankfurt 15 8 3 4 8 27
5 Union Berlin 15 8 3 4 4 27
6 BVB Dortmund 15 8 1 6 4 25
7 VfL Wolfsburg 15 6 5 4 4 23
8 M'gladbach 15 6 4 5 4 22
9 Werder Bremen 15 6 3 6 -2 21
10 Mainz 05 15 5 4 6 -5 19
11 Hoffenheim 15 5 3 7 0 18
12 Leverkusen 15 5 3 7 -1 18
13 Köln 15 4 5 6 -8 17
14 Augsburg 15 4 3 8 -8 15
15 Hertha Berlin 15 3 5 7 -3 14
16 Stuttgart 15 3 5 7 -9 14
17 Bochum 15 4 1 10 -22 13
18 Schalke 04 15 2 3 10 -19 9
# Takım O G B M Av. Puan
1 Barcelona 14 12 1 1 28 37
2 Real Madrid 14 11 2 1 19 35
3 R. Sociedad 14 8 2 4 2 26
4 Ath. Bilbao 14 7 3 4 10 24
5 Atl. Madrid 14 7 3 4 7 24
6 R. Betis 14 7 3 4 5 24
7 Osasuna 14 7 2 5 2 23
8 R. Vallecano 14 6 4 4 4 22
9 Villarreal 14 6 3 5 5 21
10 Valencia 14 5 4 5 7 19
11 Mallorca 14 5 4 5 0 19
12 Valladolid 14 5 2 7 -8 17
13 Girona 14 4 4 6 -2 16
14 Almeria 14 5 1 8 -6 16
15 Getafe 14 3 5 6 -8 14
16 Espanyol 14 2 6 6 -6 12
17 Celta Vigo 14 3 3 8 -12 12
18 Sevilla 14 2 5 7 -9 11
19 Cadiz 14 2 5 7 -17 11
20 Elche 14 0 4 10 -21 4
# Takım O G B M Av. Puan
1 Napoli 15 13 2 0 25 41
2 Milan 15 10 3 2 14 33
3 Juventus 15 9 4 2 17 31
4 Lazio 15 9 3 3 15 30
5 Inter 15 10 0 5 12 30
6 Atalanta 15 8 3 4 7 27
7 Roma 15 8 3 4 4 27
8 Udinese 15 6 6 3 7 24
9 Torino 15 6 3 6 -1 21
10 Fiorentina 15 5 4 6 -2 19
11 Bologna 15 5 4 6 -5 19
12 Salernitana 15 4 5 6 -5 17
13 Empoli 15 4 5 6 -7 17
14 Monza 15 5 1 9 -6 16
15 Sassuolo 15 4 4 7 -7 16
16 Lecce 15 3 6 6 -3 15
17 Spezia 15 3 4 8 -12 13
18 Cremonese 15 0 7 8 -15 7
19 Sampdoria 15 1 3 11 -21 6
20 Verona 15 1 2 12 -17 5
ÜYELERİN KUPONLARI

Dün MaçSonuçlarım üyeleri tarafından 0 kupon tutturuldu!

Bugün 0 Kupon paylaşıldı.

Kupon Gönder Giriş Yap