Türkiye Türkiye - Super Lig
  • 13:30
    MS
    Sivasspor Sivasspor
    1 - 2
    1 - 2
    Adana DS Adana DS
    İY 0 - 1
  • 16:00
    MS
    Ankaragücü Ankaragücü
    0 - 2
    0 - 2
    Gaziantep Gaziantep
    İY 0 - 0
  • 16:00
    MS
    Hatayspor Hatayspor
    2 - 1
    2 - 1
    Trabzonspor Trabzonspor
    İY 0 - 1
  • 19:00
    34'
    Giresunspor Giresunspor
    0 - 0
    0 - 0
    Galatasaray Galatasaray
  • 19:00
    33'
    Antalyaspor Antalyaspor
    0 - 0
    0 - 0
    Ümraniyespor Ümraniyespor
Türkiye Türkiye - 1. Lig
  • 13:30
    MS
    Tuzlaspor Tuzlaspor
    2 - 3
    2 - 3
    Sakaryaspor Sakaryaspor
    İY 1 - 1
  • 16:00
    MS
    Altınordu Altınordu
    1 - 1
    1 - 1
    Boluspor Boluspor
    İY 0 - 0
  • 19:00
    34'
    Pendikspor Pendikspor
    0 - 1
    0 - 1
    Gençlerbirliği Gençlerbirliği
Türkiye Türkiye - 2nd Lig, Beyaz Grup
  • 14:00
    MS
    İnegölspor İnegölspor
    1 - 1
    1 - 1
    24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Ankaraspor Ankaraspor
    1 - 2
    1 - 2
    Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
    İY 1 - 1
Türkiye Türkiye - 3. Lig, Group 1
  • 14:00
    MS
    Karşıyaka Karşıyaka
    2 - 0
    2 - 0
    Konyaspor Konyaspor
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Çatalcaspor Çatalcaspor
    1 - 0
    1 - 0
    Yeni Mersin Yeni Mersin
    İY 0 - 0
Türkiye Türkiye - 3. Lig, Group 2
  • 14:00
    MS
    Kestel Spor Kestel Spor
    0 - 0
    0 - 0
    Gümüşhanespor Gümüşhanespor
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Bulvarspor Bulvarspor
    1 - 0
    1 - 0
    Kuşadasıspor Kuşadasıspor
    İY 0 - 0
İngiltere İngiltere - FA Cup
  • 15:30
    MS
    Accrington Accrington
    1 - 3
    1 - 3
    Leeds Leeds
    İY 0 - 1
  • 15:30
    MS
    Walsall Walsall
    0 - 1
    0 - 1
    Leicester Leicester
    İY 0 - 0
  • 18:00
    75'
    Bristol City Bristol City
    3 - 0
    3 - 0
    West Brom West Brom
    İY 2 - 0
  • 18:00
    75'
    Blackburn Blackburn
    2 - 1
    2 - 1
    Birmingham Birmingham
    İY 1 - 1
  • 18:00
    73'
    Luton Luton
    2 - 2
    2 - 2
    Grimsby Grimsby
    İY 0 - 1
  • 18:00
    75'
    Southampton Southampton
    2 - 1
    2 - 1
    Blackpool Blackpool
    İY 1 - 0
  • 18:00
    75'
    Sheffield Wed Sheffield Wed
    1 - 1
    1 - 1
    Fleetwood Fleetwood
    İY 0 - 0
  • 18:00
    73'
    Fulham Fulham
    1 - 1
    1 - 1
    Sunderland Sunderland
    İY 0 - 1
  • 18:00
    73'
    Ipswich Ipswich
    0 - 0
    0 - 0
    Burnley Burnley
    İY 0 - 0
  • 21:00
    Preston Preston
    -
    21:00
    Tottenham Tottenham
  • 23:00
    Man Utd Man Utd
    -
    23:00
    Reading Reading
İngiltere İngiltere - Championship
  • 18:00
    77'
    Coventry Coventry
    2 - 0
    2 - 0
    Huddersfield Huddersfield
    İY 0 - 0
  • 18:00
    ERT
    Preston Preston
    -
    18:00
    Coventry Coventry
  • 18:00
    ERT
    Reading Reading
    -
    18:00
    Sheffield Utd Sheffield Utd
  • 18:00
    ERT
    Millwall Millwall
    -
    18:00
    Burnley Burnley
  • 18:00
    ERT
    Norwich Norwich
    -
    18:00
    Birmingham Birmingham
  • 18:00
    ERT
    West Brom West Brom
    -
    18:00
    Wigan Wigan
  • 18:00
    ERT
    Swansea Swansea
    -
    18:00
    Stoke Stoke
  • 18:00
    ERT
    Rotherham Rotherham
    -
    18:00
    Sunderland Sunderland
  • 18:00
    ERT
    Blackburn Blackburn
    -
    18:00
    Blackpool Blackpool
  • 18:00
    ERT
    Luton Luton
    -
    18:00
    Cardiff Cardiff
  • 18:00
    75'
    Middlesbrough Middlesbrough
    2 - 0
    2 - 0
    Watford Watford
    İY 2 - 0
  • 18:00
    ERT
    Huddersfield Huddersfield
    -
    18:00
    Bristol City Bristol City
  • 18:00
    75'
    Hull Hull
    3 - 0
    3 - 0
    QPR QPR
    İY 1 - 0
İngiltere İngiltere - League One
  • 15:30
    MS
    Charlton Charlton
    1 - 2
    1 - 2
    Bolton Bolton
    İY 0 - 1
  • 18:00
    ERT
    Wycombe Wycombe
    -
    18:00
    Fleetwood Fleetwood
  • 18:00
    ERT
    Plymouth Plymouth
    -
    18:00
    Derby Derby
  • 18:00
    71'
    MK Dons MK Dons
    0 - 2
    0 - 2
    Exeter Exeter
    İY 0 - 1
  • 18:00
    ERT
    Ipswich Ipswich
    -
    18:00
    Accrington Accrington
  • 18:00
    76'
    Morecambe Morecambe
    4 - 0
    4 - 0
    Bristol Rovers Bristol Rovers
    İY 1 - 0
  • 18:00
    73'
    Burton Burton
    2 - 0
    2 - 0
    Oxford Utd Oxford Utd
    İY 1 - 0
  • 18:00
    74'
    Peterborough Utd Peterborough Utd
    2 - 0
    2 - 0
    Portsmouth Portsmouth
    İY 2 - 0
  • 18:00
    78'
    Cheltenham Cheltenham
    0 - 0
    0 - 0
    Port Vale Port Vale
    İY 0 - 0
  • 18:00
    76'
    Lincoln Lincoln
    0 - 0
    0 - 0
    Cambridge Cambridge
    İY 0 - 0
  • 18:00
    76'
    Shrewsbury Shrewsbury
    0 - 1
    0 - 1
    Forest Green Forest Green
    İY 0 - 1
İngiltere İngiltere - League Two
  • 18:00
    ERT
    Grimsby Grimsby
    -
    18:00
    Newport Newport
  • 18:00
    74'
    Harrogate Harrogate
    0 - 1
    0 - 1
    Sutton Sutton
    İY 0 - 1
  • 18:00
    71'
    Wimbledon Wimbledon
    1 - 0
    1 - 0
    Stockport Stockport
    İY 0 - 0
  • 18:00
    76'
    Barrow Barrow
    0 - 1
    0 - 1
    Northampton Northampton
    İY 0 - 0
  • 18:00
    ERT
    Walsall Walsall
    -
    18:00
    Bradford Bradford
  • 18:00
    69'
    Mansfield Mansfield
    3 - 1
    3 - 1
    Doncaster Doncaster
    İY 2 - 0
  • 18:00
    78'
    Crawley Crawley
    3 - 0
    3 - 0
    Salford Salford
    İY 2 - 0
  • 18:00
    72'
    Hartlepool Hartlepool
    0 - 1
    0 - 1
    Colchester Colchester
    İY 0 - 1
  • 18:00
    74'
    Swindon Swindon
    2 - 3
    2 - 3
    Gillingham Gillingham
    İY 1 - 3
  • 18:00
    73'
    Rochdale Rochdale
    0 - 1
    0 - 1
    Carlisle Carlisle
    İY 0 - 1
  • 18:00
    74'
    Tranmere Tranmere
    0 - 0
    0 - 0
    Leyton Orient Leyton Orient
    İY 0 - 0
  • 18:00
    ERT
    Stevenage Stevenage
    -
    18:00
    Crewe Crewe
İngiltere İngiltere - National League
  • 18:00
    ERT
    Wrexham Wrexham
    -
    18:00
    Woking Woking
  • 18:00
    79'
    Torquay Torquay
    0 - 0
    0 - 0
    Maidstone Maidstone
    İY 0 - 0
  • 18:00
    74'
    Southend Utd Southend Utd
    0 - 2
    0 - 2
    Eastleigh Eastleigh
    İY 0 - 1
  • 18:00
    77'
    Notts County Notts County
    1 - 0
    1 - 0
    Halifax Halifax
    İY 1 - 0
  • 18:00
    73'
    Dorking Wanderers Dorking Wanderers
    0 - 2
    0 - 2
    Solihull Moors Solihull Moors
    İY 0 - 1
  • 18:00
    75'
    Barnet Barnet
    1 - 0
    1 - 0
    Chesterfield Chesterfield
    İY 1 - 0
  • 18:00
    76'
    Altrincham Altrincham
    0 - 2
    0 - 2
    Boreham Boreham
    İY 0 - 1
  • 18:00
    79'
    Aldershot Aldershot
    1 - 1
    1 - 1
    Oldham Oldham
    İY 1 - 0
  • 18:00
    79'
    Scunthorpe Scunthorpe
    0 - 1
    0 - 1
    Bromley Bromley
    İY 0 - 0
  • 18:00
    73'
    Wealdstone Wealdstone
    1 - 1
    1 - 1
    Gateshead Gateshead
    İY 1 - 0
  • 18:00
    79'
    York York
    1 - 2
    1 - 2
    Maidenhead Maidenhead
    İY 0 - 1
  • 18:00
    70'
    Dag & Red Dag & Red
    0 - 1
    0 - 1
    Yeovil Yeovil
    İY 0 - 1
Fransa Fransa - Ligue 1
  • 19:00
    34'
    Troyes Troyes
    0 - 0
    0 - 0
    Lens Lens
  • 23:00
    Marseille Marseille
    -
    23:00
    AS Monaco AS Monaco
Fransa Fransa - Ligue 2
  • 17:00
    MS
    Saint-Étienne Saint-Étienne
    2 - 3
    2 - 3
    Sochaux Sochaux
    İY 0 - 1
  • 21:00
    Dijon Dijon
    -
    21:00
    Bordeaux Bordeaux
  • 21:00
    Pau Pau
    -
    21:00
    Annecy FC Annecy FC
  • 21:00
    Nîmes Nîmes
    -
    21:00
    Chamois Chamois
  • 21:00
    Grenoble Grenoble
    -
    21:00
    Bastia Bastia
  • 21:00
    Amiens Amiens
    -
    21:00
    Le Havre Le Havre
  • 21:00
    Rodez Rodez
    -
    21:00
    Guingamp Guingamp
  • 21:00
    Valenciennes Valenciennes
    -
    21:00
    Metz Metz
  • 21:00
    Caen Caen
    -
    21:00
    Laval Laval
  • 21:00
    Quevilly-Rouen Quevilly-Rouen
    -
    21:00
    Paris Paris
İspanya İspanya - LaLiga
  • 16:00
    MS
    Cádiz Cádiz
    2 - 0
    2 - 0
    Mallorca Mallorca
    İY 2 - 0
  • 18:15
    59'
    Girona Girona
    0 - 0
    0 - 0
    Barcelona Barcelona
    İY 0 - 0
  • 20:30
    Sevilla Sevilla
    -
    20:30
    Elche Elche
  • 23:00
    Getafe CF Getafe CF
    -
    23:00
    Betis Betis
İspanya İspanya - LaLiga 2
  • 18:15
    62'
    Granada Granada
    2 - 0
    2 - 0
    FC Andorra FC Andorra
    İY 2 - 0
  • 20:30
    Eibar Eibar
    -
    20:30
    Leganés Leganés
  • 20:30
    Real Oviedo Real Oviedo
    -
    20:30
    Villarreal B Villarreal B
  • 23:00
    Las Palmas Las Palmas
    -
    23:00
    Huesca Huesca
İtalya İtalya - Serie A
  • 17:00
    MS
    Empoli Empoli
    2 - 2
    2 - 2
    Torino Torino
    İY 1 - 0
  • 20:00
    Cremonese Cremonese
    -
    20:00
    Inter Inter
  • 22:45
    Atalanta Atalanta
    -
    22:45
    Sampdoria Sampdoria
İtalya İtalya - Serie B
  • 16:00
    MS
    Südtirol Südtirol
    2 - 1
    2 - 1
    Reggina Reggina
    İY 1 - 1
  • 16:00
    MS
    Bari Bari
    0 - 2
    0 - 2
    Perugia Perugia
    İY 0 - 0
  • 16:00
    MS
    Cosenza Cosenza
    1 - 0
    1 - 0
    Parma Parma
    İY 1 - 0
  • 16:00
    MS
    Ternana Ternana
    2 - 1
    2 - 1
    Modena Modena
    İY 2 - 0
  • 16:00
    MS
    Brescia Brescia
    0 - 1
    0 - 1
    Como Como
    İY 0 - 0
  • 16:00
    MS
    Venezia Venezia
    1 - 1
    1 - 1
    Cittadella Cittadella
    İY 1 - 1
  • 18:15
    60'
    Genoa Genoa
    0 - 0
    0 - 0
    Pisa Pisa
    İY 0 - 0
İtalya İtalya - Serie C, Girone B
  • 16:30
    MS
    S. D. Tavarnelle S. D. Tavarnelle
    0 - 3
    0 - 3
    Reggiana Reggiana
    İY 0 - 1
  • 16:30
    MS
    Torres Torres
    1 - 1
    1 - 1
    Recanatese Recanatese
    İY 1 - 0
  • 16:30
    MS
    Siena Siena
    1 - 1
    1 - 1
    Olbia Olbia
    İY 1 - 0
  • 16:30
    MS
    Fiorenzuola Fiorenzuola
    1 - 2
    1 - 2
    Imolese Imolese
    İY 0 - 1
  • 16:30
    MS
    Entella Entella
    0 - 0
    0 - 0
    Gubbio Gubbio
    İY 0 - 0
  • 16:30
    MS
    Carrarese Carrarese
    0 - 1
    0 - 1
    Alessandria Alessandria
    İY 0 - 0
  • 19:30
    4'
    Ancona Ancona
    0 - 0
    0 - 0
    Vis Pesaro Vis Pesaro
  • 19:30
    3'
    Rimini Rimini
    0 - 0
    0 - 0
    Lucchese Lucchese
  • 19:30
    3'
    Pontedera Pontedera
    0 - 0
    0 - 0
    Cesena Cesena
  • 19:30
    3'
    Fermana Fermana
    0 - 0
    0 - 0
    A. Montevarchi A. Montevarchi
Almanya Almanya - Bundesliga
  • 17:30
    MS
    Hoffenheim Hoffenheim
    1 - 4
    1 - 4
    M'gladbach M'gladbach
    İY 0 - 2
  • 17:30
    MS
    Hertha Hertha
    0 - 2
    0 - 2
    Union Berlin Union Berlin
    İY 0 - 1
  • 17:30
    MS
    Bremen Bremen
    2 - 1
    2 - 1
    Wolfsburg Wolfsburg
    İY 1 - 0
  • 17:30
    MS
    Freiburg Freiburg
    3 - 1
    3 - 1
    Augsburg Augsburg
    İY 2 - 1
  • 17:30
    MS
    Mainz 05 Mainz 05
    5 - 2
    5 - 2
    Bochum Bochum
    İY 3 - 0
  • 20:30
    Bayern M. Bayern M.
    -
    20:30
    E. Frankfurt E. Frankfurt
Almanya Almanya - 2. Bundesliga
  • 15:00
    MS
    Heidenheim Heidenheim
    2 - 0
    2 - 0
    Rostock Rostock
    İY 0 - 0
  • 15:00
    MS
    Darmstadt Darmstadt
    2 - 0
    2 - 0
    Regensburg Regensburg
    İY 2 - 0
  • 15:00
    MS
    Kiel Kiel
    2 - 1
    2 - 1
    Fürth Fürth
    İY 0 - 1
  • 22:30
    Hannover Hannover
    -
    22:30
    Kaiserslautern Kaiserslautern
Almanya Almanya - 3. Liga
  • 16:00
    MS
    SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
    1 - 0
    1 - 0
    Ingolstadt Ingolstadt
    İY 1 - 0
  • 16:00
    MS
    Verl Verl
    2 - 0
    2 - 0
    Saarbrücken Saarbrücken
    İY 1 - 0
  • 16:00
    MS
    Hallescher Hallescher
    0 - 2
    0 - 2
    Zwickau Zwickau
    İY 0 - 1
  • 16:00
    MS
    Meppen Meppen
    1 - 1
    1 - 1
    Oldenburg Oldenburg
    İY 1 - 1
  • 16:00
    ERT
    1860 München 1860 München
    -
    16:00
    Dresden Dresden
  • 16:00
    MS
    Duisburg Duisburg
    1 - 2
    1 - 2
    Osnabrück Osnabrück
    İY 0 - 2
  • 16:00
    MS
    Aue Aue
    0 - 0
    0 - 0
    Freiburg II Freiburg II
    İY 0 - 0
- African Nations Championship, Knockout stage
  • 19:00
    35'
    Madagascar Madagascar
    1 - 0
    1 - 0
    Mozambique Mozambique
  • 22:00
    Niger Niger
    -
    22:00
    Ghana Ghana
- U20 CONMEBOL Championship, Group A
  • 03:30
    MS
    Colombia Colombia
    1 - 0
    1 - 0
    Argentina Argentina
    İY 0 - 0
  • 03:30
    MS
    Brazil Brazil
    2 - 1
    2 - 1
    Paraguay Paraguay
    İY 1 - 1
Almanya Almanya - Regionalliga North
  • 15:30
    ERT
    Weiche Flensburg Weiche Flensburg
    -
    15:30
    Hannover II Hannover II
Almanya Almanya - Regionalliga Northeast
  • 15:00
    ERT
    RW Erfurt RW Erfurt
    -
    15:00
    Luckenwalde Luckenwalde
  • 15:00
    MS
    Cottbus Cottbus
    0 - 2
    0 - 2
    Altglienicke Altglienicke
    İY 0 - 0
  • 15:00
    MS
    Halberstadt Halberstadt
    1 - 1
    1 - 1
    Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
    İY 1 - 1
Almanya Almanya - Regionalliga West
  • 16:00
    MS
    Bocholt Bocholt
    0 - 1
    0 - 1
    Fortuna Köln Fortuna Köln
    İY 0 - 0
Arjantin Arjantin - Liga Profesional
  • 01:15
    MS
    Rosario Central Rosario Central
    1 - 0
    1 - 0
    Argentinos Jrs. Argentinos Jrs.
    İY 1 - 0
  • 03:30
    MS
    Def y Justicia Def y Justicia
    2 - 4
    2 - 4
    Huracán Huracán
    İY 1 - 2
  • 23:00
    San Lorenzo San Lorenzo
    -
    23:00
    Arsenal Arsenal
Avustralya Avustralya - A-League
  • 05:00
    MS
    Wellington Wellington
    2 - 2
    2 - 2
    Perth Glory Perth Glory
    İY 2 - 1
  • 09:00
    MS
    Macarthur Macarthur
    2 - 2
    2 - 2
    Western United Western United
    İY 0 - 0
  • 11:45
    MS
    Central Coast Central Coast
    2 - 2
    2 - 2
    Western Sydney Western Sydney
    İY 1 - 1
Avustralya Avustralya - A-League, Women
  • 07:00
    MS
    Canberra Utd. Canberra Utd.
    0 - 5
    0 - 5
    Western United FC Western United FC
    İY 0 - 5
  • 09:30
    MS
    W. Sydney W. Sydney
    1 - 0
    1 - 0
    Newcastle Jets Newcastle Jets
    İY 1 - 0
Bahreyn Bahreyn - Premier League
  • 16:30
    MS
    Al Riffa Al Riffa
    3 - 1
    3 - 1
    Al Khalidiyah Al Khalidiyah
    İY 3 - 0
  • 18:00
    74'
    Al-Hidd Al-Hidd
    0 - 1
    0 - 1
    Al-Budaiya Al-Budaiya
    İY 0 - 0
  • 19:30
    4'
    Al-Muharraq Al-Muharraq
    0 - 0
    0 - 0
    Sitra Club Sitra Club
Belçika Belçika - First Division A
  • 18:00
    77'
    KVC Westerlo KVC Westerlo
    2 - 0
    2 - 0
    KV Mechelen KV Mechelen
    İY 1 - 0
  • 20:15
    Kortrijk Kortrijk
    -
    20:15
    Oostende Oostende
  • 20:15
    OH Leuven OH Leuven
    -
    20:15
    St. Truidense St. Truidense
  • 22:45
    Charleroi Charleroi
    -
    22:45
    USG USG
Belçika Belçika - First Division B
  • 18:00
    75'
    RE Virton RE Virton
    1 - 3
    1 - 3
    Anderlecht Futures Anderlecht Futures
    İY 1 - 2
  • 22:00
    Lommel Lommel
    -
    22:00
    FCV Dender FCV Dender
Birleşik Arap Emirlikleri Birleşik Arap Emirlikleri - Arabian Gulf League
  • 16:15
    MS
    Al Bataeh Al Bataeh
    2 - 2
    2 - 2
    Kalba Kalba
    İY 0 - 1
  • 16:15
    MS
    Al-Fujairah Al-Fujairah
    0 - 1
    0 - 1
    Al-Jazira Al-Jazira
    İY 0 - 0
  • 19:00
    33'
    Al-Wahda Al-Wahda
    1 - 0
    1 - 0
    Al-Wasl Al-Wasl
Birleşik Krallık Birleşik Krallık - Cymru Premier
  • 18:00
    77'
    Penybont Penybont
    3 - 0
    3 - 0
    Newtown Newtown
    İY 3 - 0
Birleşik Krallık Birleşik Krallık - League Cup
  • 15:45
    MS
    Connah's Quay Connah's Quay
    3 - 4
    3 - 4
    Bala Town Bala Town
    İY 0 - 0
Brezilya Brezilya - Carioca
  • 21:30
    Nova Iguaçu Nova Iguaçu
    -
    21:30
    Bangu Bangu
Brezilya Brezilya - Gaúcho
  • 22:30
    Internacional Internacional
    -
    22:30
    São Luiz São Luiz
Brezilya Brezilya - Mineiro Módulo I
  • 16:30
    MS
    Cruzeiro Cruzeiro
    1 - 1
    1 - 1
    Athletic Club Athletic Club
    İY 0 - 1
  • 22:00
    Democrata Democrata
    -
    22:00
    Pouso Alegre Pouso Alegre
  • 22:00
    Ipatinga Ipatinga
    -
    22:00
    Patrocinense Patrocinense
  • 22:00
    Caldense Caldense
    -
    22:00
    Democrata Democrata
Brezilya Brezilya - Paraibano
  • 22:00
    Campinense Campinense
    -
    22:00
    Serra Branca EC PB Serra Branca EC PB
Brezilya Brezilya - Sergipano
  • 21:15
    Freipaulistano Freipaulistano
    -
    21:15
    Atlético Gloriense Atlético Gloriense
  • 22:00
    Falcon-SE Falcon-SE
    -
    22:00
    Dorense Dorense
Brezilya Brezilya - Supercopa do Brasil
  • 22:30
    Palmeiras Palmeiras
    -
    22:30
    Flamengo Flamengo
Dünya Dünya - Club Friendly Games
  • 00:15
    MS
    Cerro Cerro
    2 - 4
    2 - 4
    Danubio Danubio
    İY 0 - 0
  • 12:00
    MS
    SK Kladno SK Kladno
    5 - 5
    5 - 5
    Zápy Zápy
    İY 2 - 2
  • 12:00
    MS
    SK Motorlet Praha SK Motorlet Praha
    1 - 2
    1 - 2
    Baník Souš Baník Souš
    İY 0 - 1
  • 12:00
    MS
    Olomouc B Olomouc B
    3 - 0
    3 - 0
    Frýdek-Místek Frýdek-Místek
    İY 1 - 0
  • 12:00
    TVD Slavičín TVD Slavičín
    -
    12:00
    Fastav Zlín B Fastav Zlín B
  • 12:00
    MS
    Dinamo Minsk Dinamo Minsk
    3 - 0
    3 - 0
    Energetik-BGU Energetik-BGU
    İY 0 - 0
  • 12:00
    MS
    FC Hradec Králové B FC Hradec Králové B
    0 - 2
    0 - 2
    MFK Chrudim MFK Chrudim
    İY 0 - 0
  • 12:30
    MS
    Sandecja Sandecja
    0 - 0
    0 - 0
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów
    İY 0 - 0
  • 12:30
    MS
    Hanácká Slavia Hanácká Slavia
    1 - 1
    1 - 1
    Opava Opava
    İY 0 - 1
  • 13:00
    MS
    Vysočina Jihlava Vysočina Jihlava
    3 - 0
    3 - 0
    Viktoria Žižkov Viktoria Žižkov
    İY 2 - 0
  • 13:00
    MS
    Érdi VSE Érdi VSE
    1 - 0
    1 - 0
    Dabas Dabas
    İY 0 - 0
  • 13:00
    MS
    Karviná Karviná
    1 - 1
    1 - 1
    1. SK Prostějov 1. SK Prostějov
    İY 0 - 0
  • 13:00
    MS
    III. Kerületi TVE III. Kerületi TVE
    1 - 2
    1 - 2
    ESMTK ESMTK
    İY 0 - 0
  • 13:00
    MS
    Tatabánya Tatabánya
    3 - 1
    3 - 1
    MTK Budapest II MTK Budapest II
    İY 1 - 0
  • 13:30
    MS
    Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
    0 - 0
    0 - 0
    Vitebsk Vitebsk
    İY 0 - 0
  • 14:00
    MS
    Sparta Praha B Sparta Praha B
    2 - 5
    2 - 5
    Dukla Praha Dukla Praha
    İY 2 - 0
  • 14:00
    MS
    Voska Sport Voska Sport
    3 - 0
    3 - 0
    B Stip B Stip
    İY 1 - 0
  • 14:00
    MS
    FC Helsingør FC Helsingør
    2 - 0
    2 - 0
    Vanløse Vanløse
    İY 2 - 0
  • 14:00
    MS
    Odra Opole Odra Opole
    1 - 1
    1 - 1
    Pniówek Pawłowice Pniówek Pawłowice
    İY 0 - 0
  • 14:00
    Uherský Brod Uherský Brod
    -
    14:00
    Púchov Púchov
  • 14:00
    MS
    Göteborg Göteborg
    1 - 1
    1 - 1
    Halmstad Halmstad
    İY 1 - 1
  • 15:00
    MS
    Javor Javor
    1 - 1
    1 - 1
    Sloboda Sloboda
    İY 0 - 0
  • 15:30
    MS
    Schalke 04 II Schalke 04 II
    0 - 1
    0 - 1
    Offenbach Offenbach
    İY 0 - 0
  • 15:30
    MS
    Minsk Minsk
    0 - 2
    0 - 2
    Neman Grodno Neman Grodno
    İY 0 - 0
  • 15:30
    MS
    Igman Igman
    1 - 0
    1 - 0
    FK Velež FK Velež
    İY 0 - 0
  • 15:30
    MS
    WAC WAC
    0 - 0
    0 - 0
    Seattle Seattle
    İY 0 - 0
  • 16:00
    MS
    Viktoria Viktoria
    3 - 2
    3 - 2
    Langenrohr Langenrohr
    İY 1 - 1
  • 16:00
    İPT
    Sloboda Sloboda
    -
    16:00
    Loznica Loznica
  • 16:30
    MS
    Opatija Opatija
    0 - 2
    0 - 2
    Dubrava Dubrava
    İY 0 - 1
  • 18:00
    81'
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów
    0 - 1
    0 - 1
    Wisła Puławy Wisła Puławy
    İY 0 - 0
  • 18:00
    78'
    Gareji Gareji
    0 - 1
    0 - 1
    Samtredia Samtredia
    İY 0 - 0
Endonezya Endonezya - Liga 1
  • 11:00
    MS
    Persita Persita
    0 - 0
    0 - 0
    Persis Persis
    İY 0 - 0
  • 12:00
    MS
    Bhayangkara FC Bhayangkara FC
    1 - 1
    1 - 1
    Dewa United Dewa United
    İY 0 - 0
  • 16:30
    ERT
    PSIS Semarang PSIS Semarang
    -
    16:30
    Persebaya Persebaya
Fas Fas - Botola
  • 18:00
    72'
    MA Tétouan MA Tétouan
    1 - 0
    1 - 0
    MAS MAS
    İY 0 - 0
  • 18:00
    71'
    AS FAR AS FAR
    3 - 1
    3 - 1
    Mouloudia Oujda Mouloudia Oujda
    İY 1 - 1
  • 20:15
    OC Safi OC Safi
    -
    20:15
    Raja Club Athletic Raja Club Athletic
  • 22:30
    JS Soualem JS Soualem
    -
    22:30
    Ittihad Tanger Ittihad Tanger
Finlandiya Finlandiya - Liigacup, Group A
  • 17:00
    MS
    Lahti Lahti
    0 - 2
    0 - 2
    Honka Honka
    İY 0 - 1
Finlandiya Finlandiya - Liigacup, Group B
  • 15:45
    MS
    SJK SJK
    0 - 1
    0 - 1
    KuPS KuPS
    İY 0 - 0
  • 15:45
    İPT
    SJK-j Apollo SJK-j Apollo
    -
    15:45
    KuPS KuPS
  • 16:00
    MS
    Oulu Oulu
    0 - 0
    0 - 0
    Ilves Ilves
    İY 0 - 0
  • 18:45
    İY
    VPS VPS
    1 - 0
    1 - 0
    Haka Haka
Gana Gana - Premier League
  • 18:00
    76'
    Tamale City Tamale City
    2 - 1
    2 - 1
    Gold Stars Gold Stars
    İY 1 - 1
  • 18:00
    75'
    Medeama Medeama
    0 - 1
    0 - 1
    Hearts of Oak Hearts of Oak
    İY 0 - 1
Güney Afrika Güney Afrika - Premiership
  • 16:30
    MS
    Sundowns Sundowns
    2 - 0
    2 - 0
    Sekhukhune United Sekhukhune United
    İY 0 - 0
  • 18:30
    47'
    Moroka Swallows Moroka Swallows
    0 - 0
    0 - 0
    Supersport United Supersport United
    İY 0 - 0
  • 21:00
    Marumo Gallants FC Marumo Gallants FC
    -
    21:00
    Orlando Pirates Orlando Pirates
Güney Kıbrıs Rum Kesimi Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1st Division
  • 18:00
    75'
    AEK AEK
    2 - 0
    2 - 0
    APOEL APOEL
    İY 1 - 0
  • 20:00
    Doxa Doxa
    -
    20:00
    Anorthosis Anorthosis
Hindistan Hindistan - Indian Super League
  • 15:00
    MS
    Bengaluru Bengaluru
    3 - 1
    3 - 1
    Chennaiyin Chennaiyin
    İY 3 - 0
  • 17:00
    MS
    ATK Mohun Bagan ATK Mohun Bagan
    2 - 0
    2 - 0
    Odisha FC Odisha FC
    İY 1 - 0
Hindistan Hindistan - I-League
  • 11:30
    MS
    Rajasthan United FC Rajasthan United FC
    1 - 2
    1 - 2
    TRAU TRAU
    İY 1 - 2
Hollanda Hollanda - Eredivisie
  • 18:30
    48'
    PSV PSV
    1 - 0
    1 - 0
    GA Eagles GA Eagles
    İY 1 - 0
  • 20:45
    Waalwijk Waalwijk
    -
    20:45
    Emmen Emmen
  • 22:00
    Heerenveen Heerenveen
    -
    22:00
    Vitesse Vitesse
  • 22:00
    NEC NEC
    -
    22:00
    Sparta Sparta
  • 23:00
    AZ AZ
    -
    23:00
    Utrecht Utrecht
Hırvatistan Hırvatistan - HNL
  • 17:00
    MS
    Šibenik Šibenik
    1 - 2
    1 - 2
    Rijeka Rijeka
    İY 1 - 1
  • 19:10
    23'
    Dinamo Dinamo
    0 - 0
    0 - 0
    Lokomotiva Lokomotiva
Kolombiya Kolombiya - Primera A, Apertura
  • 01:20
    MS
    Jaguares Jaguares
    2 - 2
    2 - 2
    Santa Fe Santa Fe
    İY 2 - 2
  • 23:10
    Envigado Envigado
    -
    23:10
    La Equidad La Equidad
Macaristan Macaristan - NB I
  • 16:30
    MS
    Kisvárda Kisvárda
    2 - 2
    2 - 2
    Paks Paks
    İY 0 - 1
  • 19:00
    32'
    Debreceni VSC Debreceni VSC
    1 - 0
    1 - 0
    ZTE ZTE
  • 21:30
    Ferencváros Ferencváros
    -
    21:30
    Vasas Vasas
Malta Malta - Premier League
  • 16:00
    MS
    Gzira Utd Gzira Utd
    2 - 0
    2 - 0
    Hibernians Hibernians
    İY 1 - 0
  • 16:00
    MS
    Birkirkara Birkirkara
    2 - 0
    2 - 0
    St Lucia St Lucia
    İY 1 - 0
  • 18:15
    61'
    Zebbug Zebbug
    1 - 0
    1 - 0
    Gudja Utd Gudja Utd
    İY 1 - 0
  • 18:15
    61'
    Mosta Mosta
    1 - 0
    1 - 0
    Pietà H Pietà H
    İY 0 - 0
Meksika Meksika - Liga MX, Clausura
  • 04:05
    MS
    Puebla Puebla
    1 - 2
    1 - 2
    Monterrey Monterrey
    İY 1 - 0
  • 06:05
    MS
    Tijuana Tijuana
    0 - 0
    0 - 0
    Pumas UNAM Pumas UNAM
    İY 0 - 0
Meksika Meksika - Liga de Expansion MX, Clausura
  • 02:05
    MS
    Pumas Tabasco Pumas Tabasco
    1 - 1
    1 - 1
    Tepatitlán Tepatitlán
    İY 1 - 1
Mısır Mısır - Premier League
  • 18:00
    72'
    Al-Masry Al-Masry
    0 - 3
    0 - 3
    Pharco Pharco
    İY 0 - 2
Paraguay Paraguay - Primera Division, Apertura
  • 01:00
    MS
    Libertad Libertad
    1 - 0
    1 - 0
    Guaraní Guaraní
    İY 0 - 0
Peru Peru - Primera Division, Apertura
  • 03:00
    ERT
    Binacional Binacional
    -
    03:00
    Asociacion Deportiva Tarma Asociacion Deportiva Tarma
  • 21:00
    ERT
    Sport Huancayo Sport Huancayo
    -
    21:00
    UTC UTC
  • 23:30
    ERT
    Alianza Lima Alianza Lima
    -
    23:30
    Municipal Municipal
Polonya Polonya - Ekstraklasa
  • 17:00
    MS
    Warta Poznań Warta Poznań
    1 - 1
    1 - 1
    Raków Raków
    İY 1 - 0
  • 19:30
    3'
    Widzew Łódź Widzew Łódź
    0 - 0
    0 - 0
    Pogoń Pogoń
  • 22:00
    Śląsk Śląsk
    -
    22:00
    Zagłębie L. Zagłębie L.
Portekiz Portekiz - League Cup, Final round
  • 22:45
    Sporting Sporting
    -
    22:45
    Porto Porto
Romanya Romanya - Liga I
  • 15:30
    MS
    UTA Arad UTA Arad
    1 - 2
    1 - 2
    CS Mioveni CS Mioveni
    İY 0 - 2
  • 18:00
    75'
    Petrolul Petrolul
    1 - 1
    1 - 1
    Chindia T. Chindia T.
    İY 1 - 0
  • 21:00
    U. Craiova U. Craiova
    -
    21:00
    Hermannstadt Hermannstadt
Tayland Tayland - Thai League 1
  • 14:00
    MS
    Bangkok Utd Bangkok Utd
    1 - 0
    1 - 0
    Lampang Lampang
    İY 0 - 0
  • 14:30
    MS
    Muang Thong Utd Muang Thong Utd
    3 - 0
    3 - 0
    Nakhon Ratchasima Nakhon Ratchasima
    İY 1 - 0
  • 15:00
    MS
    Prachuap FC Prachuap FC
    1 - 1
    1 - 1
    Port FC Port FC
    İY 0 - 0
  • 15:30
    MS
    Nong Bua Pitchaya Nong Bua Pitchaya
    1 - 2
    1 - 2
    Chiangrai Utd Chiangrai Utd
    İY 0 - 1
Yunanistan Yunanistan - Super League
  • 20:30
    Volos Volos
    -
    20:30
    Panetolikos Panetolikos
  • 21:00
    PAS Giannina PAS Giannina
    -
    21:00
    Atromitos Atromitos
Yunanistan Yunanistan - Super League 2, Group A
  • 14:45
    MS
    PAOK B PAOK B
    0 - 1
    0 - 1
    Panserraikos Panserraikos
    İY 0 - 0
  • 15:45
    MS
    Iraklis Larisas Iraklis Larisas
    1 - 0
    1 - 0
    Panathinaikos B Panathinaikos B
    İY 0 - 0
Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti - 1. Liga
  • 17:00
    MS
    Slovácko Slovácko
    1 - 0
    1 - 0
    Dynamo Č.B. Dynamo Č.B.
    İY 0 - 0
  • 17:00
    MS
    Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
    1 - 2
    1 - 2
    Hradec Králové Hradec Králové
    İY 1 - 1
  • 17:00
    MS
    Bohemians Bohemians
    2 - 0
    2 - 0
    Teplice Teplice
    İY 0 - 0
  • 20:00
    Sigma Olomouc Sigma Olomouc
    -
    20:00
    Sparta Praha Sparta Praha
İskoçya İskoçya - Premiership
  • 18:00
    76'
    St Mirren St Mirren
    1 - 0
    1 - 0
    Motherwell Motherwell
    İY 1 - 0
  • 18:00
    71'
    Rangers Rangers
    2 - 0
    2 - 0
    St. Johnstone St. Johnstone
    İY 1 - 0
  • 18:00
    77'
    Ross County Ross County
    3 - 0
    3 - 0
    Kilmarnock Kilmarnock
    İY 1 - 0
  • 18:00
    74'
    Hibernian Hibernian
    4 - 0
    4 - 0
    Aberdeen Aberdeen
    İY 3 - 0
İskoçya İskoçya - Championship
  • 18:00
    77'
    Partick Thistle Partick Thistle
    0 - 1
    0 - 1
    Hamilton Hamilton
    İY 0 - 0
  • 18:00
    79'
    Raith Rovers Raith Rovers
    2 - 1
    2 - 1
    Caley Thistle Caley Thistle
    İY 1 - 0
  • 18:00
    79'
    Dundee Dundee
    2 - 0
    2 - 0
    Queens Park Queens Park
    İY 0 - 0
  • 18:00
    76'
    Greenock Morton Greenock Morton
    1 - 1
    1 - 1
    Arbroath Arbroath
    İY 1 - 0
İskoçya İskoçya - League One
  • 18:00
    79'
    Peterhead Peterhead
    1 - 1
    1 - 1
    QoS QoS
    İY 1 - 0
  • 18:00
    79'
    Edinburgh Edinburgh
    1 - 2
    1 - 2
    Falkirk Falkirk
    İY 0 - 0
  • 18:00
    78'
    Clyde Clyde
    1 - 1
    1 - 1
    Dunfermline Dunfermline
    İY 1 - 1
  • 18:00
    79'
    Airdrieonians Airdrieonians
    4 - 0
    4 - 0
    Alloa Alloa
    İY 3 - 0
  • 18:00
    79'
    Montrose Montrose
    2 - 2
    2 - 2
    Kelty Hearts Kelty Hearts
    İY 2 - 1
İskoçya İskoçya - League Two
  • 18:00
    80'
    Annan Annan
    2 - 0
    2 - 0
    East Fife East Fife
    İY 1 - 0
  • 18:00
    79'
    Dumbarton Dumbarton
    1 - 0
    1 - 0
    B. Rose B. Rose
    İY 1 - 0
  • 18:00
    79'
    Albion Rovers Albion Rovers
    0 - 1
    0 - 1
    Forfar Forfar
    İY 0 - 0