Sacachispas
Sacachispas          
1
:
2
MS
Brown de Adrogué
Brown de Adrogué          
14-05-22 - 21:30 -
Estadio Beto Larrosa (Villa Soldati, Provincia de Buenos Aires)
Sacachispas
Sacachispas          
1
MS
2
Brown de Adrogué          
Brown de Adrogué
MAÇIN HAKEMLERİ
HAKEM :C. Gariano
YARDIMCILAR :
4. HAKEM :
BİLGİ

14-05-2022 Sacachispas - Brown de Adrogué canlı izle Sacachispas - Brown de Adrogué maç yayını Prim B Nacional canlı izle Sacachispas - Brown de Adrogué maç sonucu sayfasındasınız ve bu sayfadan Prim B Nacional de 14-05-2022 tarihinde oynanan Sacachispas - Brown de Adrogué maçı canlı skor ve karşılaşmanın canlı istatistiklerine ulaşmaktasınız. Villa Soldati, Provincia de Buenos Aires şehri, Estadio Beto Larrosa stadyumunda oynanan ve maç sonucunu sitemizden takip ettiğiniz bu karşılaşmanın orta hakemi C. Gariano dir.

82' G. Miceli
(J. Giménez)
80' E. Barraza
(A. Martínez)
80' A. Ortíz
(I. Becker)
80' É. Bodencer
(A. Sombra)
77' M. Sproat
(A. Kippes)
65' G. Pinedo
(F. Marín)
64' A. Sánchez
(F. Benítez)
64' J. Mendoza
(E. Contreras)
54' J. Ingratti
(D. Molina)
Arjantin - Prim B Nacional
Sacachispas Maç Sonucu
Sacachispas
Brown de Adrogué Maç Sonucu
Brown de Adrogué
# TAKIMLAR O G B M AV PUAN
1 Belgrano 14 11 1 2 +10 34
2 San Martín Tucumán 15 8 5 2 +8 29
3 Brown de Adrogué 15 7 6 2 +7 27
4 Chacarita Juniors 15 7 5 3 +9 26
5 Chaco For Ever 15 5 9 1 +9 24
6 All Boys 13 6 6 1 +8 24
7 Estudiantes de Caseros 15 6 6 3 +4 24
8 Instituto 13 6 6 1 +4 24
9 Estudiantes Río Cuarto 15 6 6 3 +1 24
10 Deportivo Madryn 15 6 5 4 +6 23
11 Gimnasia Mendoza 14 6 4 4 +8 22
12 Quilmes 14 5 7 2 +5 22
13 Almagro 15 6 4 5 -2 22
14 Agropecuario 14 5 6 3 +5 21
15 Guillermo Brown 14 6 2 6 0 20
16 Deportivo Riestra 14 4 8 2 0 20
17 Deportivo Maipú 14 5 6 3 +2 18
18 San Martín San Juan 15 5 3 7 0 18
19 Almİrante Brown 14 4 6 4 0 18
20 Independiente Rivadavia 14 5 3 6 -2 18
21 Defensores de Belgrano 15 4 6 5 -3 18
22 Gimnasia Jujuy 15 4 5 6 -6 17
23 Alvarado 15 4 5 6 -8 17
24 Nueva Chicago 14 3 7 4 +1 16
25 Atlanta 14 3 7 4 -1 16
26 Deportivo Morón 14 3 6 5 0 15
27 San Telmo 14 3 6 5 -8 15
28 Atlético Rafaela 15 3 5 7 -1 14
29 Club Atlético Mitre 14 3 5 6 -2 14
30 Temperley 15 3 4 8 -8 13
31 Flandria 15 2 6 7 -5 12
32 Club Atlético Güemes 14 2 6 6 -5 12
33 Sacachispas 14 1 8 5 -4 11
34 Ferro Carril Oeste 13 1 7 5 -6 10
35 Villa Dálmine 13 1 7 5 -9 10
36 Tristán Suárez 12 1 6 5 -4 9
37 Deportivo Santamarina 15 1 6 8 -13 9